lekarz Grzegorz Fara

Lekarz rodzinny

Ogólnie: lekarz, który stwierdził, że NFZ nie płaci mu za przychodzenie do pracy punktualnie. Kiedyś weszłam do jego gabinetu gdyż pani z rejestracji powiedziała, że lekarz jest w środku, a drzwi były uchylone. Lekarz był zbulwersowany jak mogłam tak wejść skoro on prowadzi ( prywatna w godzinach pracy rozmowę)i niegrzecznie mnie wyprosił. Potem było tylko gorzej, a prosiłam tylko o podpisanie zaświadczenia o braku przeciwwskazań do podjęcia studiów, a mój właściwy lekarz był na urlopie. W efekcie niczego mi nie podpisał ( mimo iż zastępował mojego lekarza zasłaniał się nieznajomością ...

Kiedyś weszłam do jego gabinetu gdyż pani z rejestracji powiedziała, że lekarz jest w środku, a drzwi były uchylone. Lekarz był zbulwersowany jak mogłam tak wejść skoro on prowadzi ( prywatna w godzinach pracy rozmowę)i niegrzecznie mnie wyprosił. Potem było tylko gorzej, a prosiłam tylko o podpisanie zaświadczenia o braku przeciwwskazań do podjęcia studiów, a mój właściwy lekarz był na urlopie. W efekcie niczego mi nie podpisał ( mimo iż zastępował mojego lekarza zasłaniał się nieznajomością mojej osoby- bo oczywisćie on zna historie chorób wszystkich swoich pacjentów- odmówił też zbadania mnie) a do tego bardzo brzydko mnie potraktował. Namienię jednak, że mój pierwszy kontakt z lekarzem była bardzo pozytywny. Widać lekarz jest osobą fałszywą i "wybiera" sobie pacjentów. Według mnie dobry lekarz to dobry człowiek dla wszystkich bez wyjątku.

Najlepszy lekarz na jakiego w życiu trafiłam! Dzięki niemu dzisiaj spokojnie pokazuję się ludziom na oczy! Wyleczył mnie z choroby którą inni bagatelizowali. NIGDY nie odmawia pomocy i zawsze stawia trafną diagnozę. Jeśli nie jest czegoś pewien, nie struga cwaniaka tylko kieruje na dodatkowe badania i na konsultacje do innych specjalistów. Oby wszyscy tak leczyli...

Mój lekarz rodzinny, pomocny, kompetentny i nie robi problemów ze skierowaniami na badania.

POLECAM, poprostu nic dodać, nic ując. Lekarz ma bardzo dużo pacjentów (sporo z tych osób znam) , każdy poleca! Miły kontakt, podejście do dzieci, chęć pomagania (brak problemu ze skierowaniami itp.)

POLECAM, poprostu nic dodać, nic ując.

Lekarz ma bardzo dużo pacjentów (sporo z tych osób znam) , każdy poleca!

Lekarz jakich mało.Nic wiecej nie trzeba pisać,reszta według ocen.

Lekarz jakich mało.Nic wiecej nie trzeba pisać,reszta według ocen.

Polecam:)Lekarz jest kompetentny miły i zawsze służy pomocą:)

Polecam:)Lekarz jest kompetentny miły i zawsze służy pomocą:)

Bardzo miły inteligenty wyrozumiały dla pacjenta. Nie stwarza zdanych problemów związanych ze skierowaniem.

idealny lekarz...polecam wszystkim...mam ogromne zaufanie do tego lekarza.

idealny lekarz...polecam wszystkim...mam ogromne zaufanie do tego lekarza.

Z daleka od tego człowieka. Jest butny, źle wychowany i robi podstawowe błędy medyczne(tą samą końcówką termometru bada uszy rodzeństwu, brr)! Nikomu nie polecam!

Nie mam kłopotu ze skierowaniami na badania i do specjalistów jest miły i uprzejmy. I fakt, ciągle ma wielu pacjentów.Ale stara się pomóc.Jestem bardzo zadowolona.