dr Grzegorz Filip

Kardiochirurg

Wielkie podziękowania za uratowanie życia mojego wujka - pęknięty tętniak rozwarstwiający aorty wstępującej! Niesamowity profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta!!! Kontretne oraz rzetelne informowanie rodziny o stanie zdrowia na bieżąco.

Prawdziwy lekarz i Czlowiek pole am.Panie doktorze Dziękuje dzięki Panu mogę dalej cieszyć się życiem i robić to co lubie,dostalem w prezencie nowe życie

Super lekarz konkretny jasno mówi o zabiegu, nie namawia ale tłumaczy i rzeczowo uzasadnia swoja opinię .Udany zabieg by-passów pozwala mi sie znowu cieszyc sie życiem.Serdecznie dziekuje za wspaniale przeprowadzoną opercaje .

Piszę po prawie dwóch miesiącach od operacji mojej mamy - Stefanii - operacji wymiany zastawki aortalnej serca. Dziękuję Panu za wszystko - za uratowanie mamie życia po prostu. Poza tym byłam na dwóch długich rozmowach z Panem Filipem i zawsze kompetentnie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania rodziny. Podawał zalety i zagrożenia jakie wyszły w czasie operacji, szczegółowo dowiedzieliśmy się, czego możemy się u mamy spodziewać na każdym etapie leczenia. DZIĘKUJEMY!!! Pan wie,że nie tylko życie mamy uratował, ale także taty, który nie poradziłby sobie bez niej.

Chciałabym z całego serca podziękować Panu dr Grzegorzowi Filipowi za uratowanie życia. Mój przypadek był bardzo ciężki wręcz beznadziejny, a Pan doktorze podejmując się leczenia udowodnił jak doskonałym jest specjalistą. Dziękuję również za wspaniałą opiekę i okazane serce, dzięki któremu nie utraciłam nadziei na powrót do zdrowia. Jest Pan człowiekiem godnym zaufania, sumiennym i kompetentnym a przy tym miłym i bardzo sympatycznym. Dzięki Panu mogłam uczestniczyć w ślubie mojej córki za co bardzo dziękuję. Wdzięczna pacjentkaTeresa Zając

Konkretny fachowiec w każdym calu, przyjazny i bardzo miły, profesjonalista, że aż trudno krótko i rzeczowo uzasadnić mi opinię. Polecam gorąco. Super lekarz!

Pragnę złożyć Panu wyrazy mojego najwyższego uznania i serdecznego podziękowania za niezwykle profesjonalnie przeprowadzoną operację, wspaniałą opiekę pooperacyjną oraz wskazówki podczas konsultacji medycznych dzięki czemu wracam do pełni zdrowia. Wdzięczny pacjent. Wojciech Węgrzyn

Wdzięczny pacjent.
Wojciech Węgrzyn

Brak mi słów aby wyrazić podziękowanie panu doktorowi dzięki takim fachowcom mamy szansę na dalsze życie. Człowiek o wielkim sercu z normalnym podejściem do pacjenta.Z całego serca wielki szacun i ogromne podziękowanie.

Doktor przeprowadzał operację by-passów u naszej mamy w sierpniu tego roku. Jesteśmy bardzo wdzięczne, bo mama czuje się coraz lepiej, chociaż jeszcze nadal jest to okres rekonwalescencji. Pan doktor udzielał nam wyczerpujących informacji bez zniecierpliwienia. Mama twierdzi, że darował jej życie, bo operacja była trudna.Jesteśmy pod wrażeniem Jego kompetencji mimo młodego wieku oraz uprzejmości. Dziękujemy serdecznie - Siostry z Lublina

Podziękowanie i najwyższy szacunek dla dr Filipa, dr Kapelaka i całego zespołu za uratowanie mojego życia. Jeszcze raz dziękuje. Z poważaniem Marata Woźniak

Jeszcze raz dziękuje.
Z poważaniem