dr Grzegorz Filip

Kardiochirurg

Pan Doktor przeprowadził operację bajpasów u mojej babci (72 lata, listopad 211)! Wszystko przebiegło bardzo dobrze! jestem wdzieczna za to Panu Doktorowi! Polecam każdemu i jestem pełna podziwu!

Pan dr Grzegorz Filip w lipcu 2011 przeprowadził zabieg by-passów u mojego taty(75 lat), który na dzień dzisiejszy czuje się bardzo dobrze. Pan doktor Filip to rzeczowy, pomocny lekarz, który moim zdaniem, mimo młodego wieku, jest fachowcem w swojej dziedzinie i osobą godną zaufania. Przy tym jest człowiekiem grzecznym i skromnym. Chylę czoła przed umiejętnościami specjalistów kardiochirurgii,oby w Polsce było jak najwięcej takich zdolnych ludzi, którzy chcą i potrafią ratować nasze Życie.

Wyjątkowo sumienny i kompetentny Pan Doktor, rewelacyjny kardiochirurg, z niezwykle życzliwym i pełnym szacunku podejściem do pacjenta. Doktor Filip wykonał u mnie operację wymiany zastawki aortalnej. Od czasu tej operacji czuję się wyśmienicie . wdzięczna pacjentka

wdzięczna pacjentka