lek. dent. Grzegorz Furtak

Polecam gabinet stomatologiczny na ul. Rutkowskiego 1 u Dr G. Furtaka. Fachowa obsługa, miło, sympatycznie aż chce się tam być ;-) Kiedyś bałem się dentystów teraz to tylko złe wspomnienie. Teraz leczę się w znieczuleniu i nic mnie nie boli, a na fotelu czas mija jak sen. Fakt, doktor ma długie terminy, ale nie ma co się dziwić- do dobrego fachowca nawet prywatnie- są kolejki. Polecam 100% SATYSFAKCJI

Genialny profesjonalista, bardzo miła obsługa, bardzo miła atmosfera (Eska-Rock w tle), najpierw wytłumaczy co będzie robił z Naszymi ząbkami, a potem sprawinie i co najważniejsze bezboleśnie zabiera się do pracy.Uznaje zdrowie pacjenta za wartość najwyższą, nawet jeśli nie można uniknąć krótkotrwałego cierpienia ;-))) Proszę Państwa polecam gorąco!!! Najlepszy stomatolog w mieście. Jack z Krainy Deszczowców.

Lekarz przed zabiegiem tłumaczy jak będzie on przebiegał i ile potrwa. Precyzyjnie wykonuje pracę i dba o pacjenta. Nie ma problemu z nieuprzejmościami i 'następnym pacjentem' gdyż lekarz jest bardzo miły i poświęca każdemu potrzebną ilość czasu.

Wspaniały lekarz, świetny fachowiec z poczuciem humoru. Rewelacja - jeśli dentysta chirurg to tylko dr Furtak.

Bardzo miły fachowiec.Tłumaczy wszystko co należy. Uprzejmy facet. Zawsze jestem zadowolona:)

Dobry fachowiec, bez problemu usunął ósemkę.

Dobry fachowiec, bez problemu usunął ósemkę.

Bardzo miły i profesjonalny lekarz. W minutę bezboleśnie wyrwał ząb, którego nie dał rady wyrwać inny dentysta. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Siedlce"?

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce
Szpital św. Anny
Piaseczno
Centrum Medyczne Starówka
Warszawa, ul Konwiktorska 3/5
Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
ulica Lipowa 5

Lecznica Ursus Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Tomcia Palucha 37/ lok. U 5
Poradnia Stomatologiczna Q-dent Wola
SKIERNIEWICKA 21/6
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna Estetik Dental s.c. Bogdan Grochowski,Jerzy Czerski
Starowiejska 24