Stomatolog Siedlce

Amident Praktyka Stomatologiczna
Rutkowskiego 1
08-110 Siedlce

Polecam gabinet stomatologiczny na ul. Rutkowskiego 1 u Dr G. Furtaka. Fachowa obsługa, miło, sympatycznie aż chce się tam być ;-) Kiedyś bałem się dentystów teraz to tylko złe wspomnienie. Teraz leczę się w znieczuleniu i nic mnie nie boli, a na fotelu czas mija jak sen. Fakt, doktor ma długie terminy, ale nie ma co się dziwić- do dobrego fachowca nawet prywatnie- są kolejki. Polecam 100% SATYSFAKCJI

Opinia dodana przez: Pan

Przychodnia POZ Nr 5
Sienkiewicza 3
08-110 Siedlce

Jestem pacjentką Pani doktor. Skończyłam leczenie parę tygodni temu i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Pani Joanna jest osobą niezwykle kompetentną, przesympatyczną i bez wątpienia godną polecenia.

NZOZ Centrum Stomatologiczne-Przychodnia
ul. Henryka Sienkiewicza 54
08-110 Siedlce

Bardzo dobra lekarz. Mila, sympatyczna. Godna polecenia. Świetnie zna sie na pracy. Wszystko dokładnie tlumaczy, jest delikatna. Na początku weszlam do niej ze strachem ale wyszlam szczesliwa. Jeszcze nie raz do niej pojde.

Opinia dodana przez: Marzena

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce

gorąco polecam tego lekarza, jest bardzo miła i dokładna,od wielu lat leczymy się z całą rodziną u Pani Doktor

Opinia dodana przez: ania

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Femina" Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce

Ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam.

Ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam.

Przychodnia POZ Nr 1 - Filia Przychodni POZ Nr 2
Floriańska 24
08-110 Siedlce

Lekarz godny polecenia .Super!!!
Jest bardzo opanowany ,poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile jest to wymagane ,polecam!!!

Lekarz godny polecenia .Super!!!

Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce

BARDZO DOBRY SPECJALISTA, NAJLEPSZY W MIEŚCIE CHIRURG, MIŁY, SERDECZNY, KOMPETENTNY. GABINET NOWOCZEŚNIE WYPOSAŻONY, LEKARZ GODNY POLECENIA!!!

Anna Modrzewska-Kiełek

Stomatolog, Protetyk

Okrężna 73
Siedlce

PANI STOMATOLOG-jest bardzo miła, uprzejma,kontaktowa,punktualna,...
Moim zdaniem super fachowiec. Polecam

PANI STOMATOLOG-jest bardzo miła, uprzejma,kontaktowa,punktualna,...
Moim zdaniem super fachowiec. Polecam

Siedlce, ul. Chłodna 4
08-110 Siedlce

Bardzo dobry lekarz, przemiłe podejście do pacjenta, bardzo kompetentna, tłumaczy co byłoby najlepszym rozwiązaniem, 'zrobione' zęby wytrzymują bardzo długo, nie ma wygórowanych cen POLECAM WSZYSTKIM

Opinia dodana przez: w

POLIKLINIKA MSAWIA
SIEDLCE
08-110 Siedlce

stomatolog, którego pasjonuje jego praca, stosujący nowoczesność w leczeniu zarówno jeśli chodzi o sprzęt, leki, metody

Stomatolodzy w mieście Siedlce