lek. dent. Artur Rozbicki

2,5
2,9
2,5
2,4

Nie polecam tego stomatologa zalozyl opatrunek i nastepna wizyta za miesiac a po tygodniu ten sam zab dalej boli ze po nocach nie sypiam

Wypełnienie wykonane w ramach NFZ jest wypełnieniem mniej trwałym od wypełnienia światłoutwardzalnego, decydując się na taką opcję pacjent nie powinien ubiegać się o reklamację nie mając wyznaczonej wizyty funduszowej na której doktor mógłby ponownie założyć wypełnienie w ramach funduszu. Protetyk bardzo dobry i godny polecenia. Przyjmuje pacjentów na podpiłowanie protez kiedy tylko zastanie się go w miejscu pracy. W chirurgii również radzi sobie lepiej niż wiele innych stomatologów.

nie polecam jest bardzo nie miły i nie delikatny

nie polecam jest bardzo nie miły i nie delikatny

Mam 12 lat i w czwartek 15 stycznia byłam u niego z wizytą dał mi znieczulenie po czym nie odczekał tylko od razu zaczął mi przy okazji robić następny ząb , fakt wskazałam które zęby mnie dokładnie bolą i że po ostatniej wizycie nie sypiam po nocach ,do szkoły biore 3 tabletki ibupromu raz na lekcji zaczą mnie boleć to musiałam az jechac do domu. moja mama również chodzi razem ze mną do tego doktorka wyrwał jej ząb z czego inni jej robili bezboleśnie to jak jej wyrwał to przyszła z chusteczką mokrą od krwi. I jeszcze mówi że nie jest "ZWOLENNIKIEM ZNIECZULEŃ I ŻE TO MOJA WINA ŻE ZANIEDBAŁAM ZĄBY " nikomu nie polecam i mówie to z czystego serca czhyba że lubicie cierpieć.ps. teraz siedze w internecie i szukam informacji o pulsowaniu zęda. :(

bardzo miły dobre ceny bez czekania na wizytę efekt super

bardzo miły dobre ceny bez czekania na wizytę efekt super

beznadziejny. nie polecam. wypadł mi przez niego ząb. w dodatku chamowaty i gburowaty. drugi który u niego leczyłam teraz tak bardzo mnie boli. lepiej go omijać

Profesjonalna i bardzo miła obsługa, dość niskie ceny, na miejscu rentgen. Doktor szybko rozwiazał mój problem zwiazany z dotkliwym bólem zęba, zostałam przyjęta w tym samym dniu, w którym się zgłosiłam. W innych przychodniach nie chciano mnie przyjać.

Ten człowiek to oszust z górnej półki. zrobił mi prywatnie wypełnienie kanałów (120zł) i plombę na kasę chorych. Po niecałym roku ukruszyła się korona zęba, a pan Rozbicki powiedział ze to było na NFZ i nie podlega gwarancji. Dodatkowo tego dnia musiałem zapłacić za konsultacje 30 zł. takim oto sposobem straciłem ząbek i pieniądze :)