lekarz Grzegorz Gajewski

3,6
3,5
3,4
3,4

Prowadzi moja druga ciaze, jestem zadowolona z podejscia Pana Doktora, jest mily i pozytywnie nastawiony do pacjentki, nie bagatelizuje zadnego problemu, bardzo dobry czlowiek i lekarz, polecam !

Ten lekarz jest totalnym ignorantem, uważa chyba że cesarskie cięcie u kobiety przy pierwszej ciąży z wagą urodzeniową 4400 g to luksus, Podczas przyjęcie na oddział nie poinformował rodzącej jaka jest waga płodu, zapytał tylko jak duży był płód podczas ostatniego badania. Może ten lekarz nie potrafi określić wagi dziecka . Kobiety trzymajcie się z daleka od tego lekarza

Prowadzi moja 2 ciąże.chodzę ns kasę chorych i nigdy nie było problemu że skierowaniem badaniem.gdy miałam wątpliwości dotyczące ciąży i nie mogłam się dodzwonić Pan dr oddzwonil. Jestem pacjentka od 10 lat. Polecam. Myślę że to dobry dr i człowiek

miły kompetentny po prostu super dokładnie wszystko tłumaczy

miły kompetentny po prostu super dokładnie wszystko tłumaczy

zdecydowanie moge polecic tego lekarza kazdej kobiecie jest miły sypatyczny

zdecydowanie moge polecic tego lekarza kazdej kobiecie jest miły sypatyczny

potrafi zrozumieć kobietę,zawsze mile nastawiony do świata. poleciłabym go każdej kobiecie.

bagatelizuje problem mam wrażenie że robi badanie na odczepne

bagatelizuje problem mam wrażenie że robi badanie na odczepne

nie polecam nikomu!gabinet brudny a lekarz sam nie wiedział co mi jest i raz mówił tak a raz inaczej!!nie jest godny zaufania.