lek. dent. Grzegorz Grodońlek. dent. Grzegorz Grodoń - zdjęcie profilowe

lek. dent. Grzegorz Grodoń

Lekarz dentysta w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej; ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Rozwija się w kierunku stomatologii zabiegowej, ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii oraz endodoncji. W codziennej pracy stara się kierować spokojem i empatią w stosunku do swoich pacjentów - jest członkiem grupy Lecz człowieka, nie chorobę (www.lekarze.bridgehead.pl).
Pozazawodowo interesuje się historią (szczególnie średniowiecza) oraz szeroko pojętą polską fantastyką.

Bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy, ale i pacjenta; kultura i delikatność - z pełnym zaufaniem i bez strachu zgłaszałam się na leczenie. Polecam.

Świetny specjalista w swoim fachu. Polecam Jeżeli ktoś się boi, przestaje się bać. Skoro Ja nie uciekłam znaczy że doktor ma to coś ''zamiłowanie w swoim fachu''

Świetny specjalista w swoim fachu. Polecam

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Pełen profesjonalizm. Świetny specjalista w swoim fachu. Polecam

Wspaniały Lekarz pełen profesjonalizmu, dbający zarówno o fizyczny jak i psychiczny komfort pacjenta. Od momentu wejścia do gabinetu ma się poczucie spotkania z Lekarzem z powołania i Dobrym Człowiekiem. Naprawdę Wspaniały Lekarz~

Bardzo dobry lekarz, naprawdę polecam.Bardzo dobre podejście do człowieka, wysoka kultura osobista, uprzejmosc.Jeżeli ktoś się boi, przestaje się bac.Polecam.