Grzegorz Gumiężny

Chirurg stomatolog, Protetyk, Stomatolog

Świetny dentysta! fachowe podejście, kompleksowa i miła obsługa. Pan doktor doskonale wytłumaczył moje stomatologiczne problemy, a także ustalił odpowiedni plan leczenia.Jest najlepszym stomatologiem z jakim miałam do czynienia, a byłam w wielu gabinetach. Kiedy trafiłam do pana doktora(z polecenia innego zadowolonego pacjenta)moja "gehenna" się skończyła. Nareszcie jestem pod opieką solidnego fachowca, który nie tylko ma wspaniałą wiedzę ale i ogromne zdolności manualne. Leczenie jest praktycznie bezbolesne. Każdemu polecam tego wspaniałego lekarza.

Od kilku lat jestem pacjentką pana dr Grzegorza Gumiężnego. Z pewnością nie zamieniłabym go na innego. Wchodząc do gabinetu cały stres mija jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. (Dodam, iż wciąż w pamięci tkwi mi trauma z dzieciństwa dotycząca wizyt u stomatologa.Cała przychodnia chyba mnie trzymała, a pani doktor wierciła aż dym szedł!!!brrrrrr)Pan doktor swym podejściem do pacjenta sprawia, że wizyty u niego należą do przyjemności.Jeżeli chodzi o koszt wizyt to pewnie dostosowane są indywidualnie do każdego pacjenta i tego co należy leczyć. Podsumowując POLECAM :-))) POZDRAWIAM :-)))

POZDRAWIAM :-)))

Nikomu innemu już nie pozwalam dotknąć się do swoich zębów. Poszłam do Pana Doktora z bolącym zębem i makabryczną sceną borowania albo wyrywania w głowie, wyszłam uśmiechem na ustach i wyrwanym zębem, bo był raczej nie do uratowania. Zero bólu, poza znieczuleniem oczywiście, no ale nie można mieć wszystkiego. Polecam! Nie zamienię na żadnego innego!

Od ponad 9 lat jestem pacjentką p. Grzegorza i nie zamieniłabym go na żadnego innego. Generalnie nie cierpię dentystów, ale na fotelu u tego stomatologa mija stres i lęk. On potrafi stworzyć atmosferę takiego komfortu, że nawet ból nie jest straszny. I co najważniejsze, żaden z wyleczonych przez niego zębów nie wymagał ponownego leczenia, żadna plomba nie wypadła i nie było powikłań. I to jest największa rekomendacja.

leczę się u Pana doktora od 10 lat. miły, a przede wszystkim kompetentny. Jedyny, któremu pozwalam robić coś przy "jedynkach" Robi wszystko, żeby ratować ząb i jak najmniej w niego ingerować. Doskonale wyleczył mi wszystkie zęby, więc teraz chodzę na wizyty gratis - raz na pół roku na przegląd:)

Świetny lekarz, jestem bardzo zadowolona zarówno z leczenia jak i z uprzejmości i profesjonalizmu pracowników. W klinice dentystycznej panuje przyjemna atmosfera, lekarze są bardzo mili, a gabinet czysty i nowocześnie urządzony. Naprawdę polecam!

jestem bardzo zadowolna z wizyty, zabieg wykonany profesjonalnie, lekarz niezwykle uprzejmy.

Rewelacja,polecam każdemu.Rzetelne wykonanie,mila obsluga,bardzo fajna atmosfera.Pozdrawiam

Sympatyczny i uśmiechnięty, ale muszę niestety skrytykować jakość jego pracy. Robi plomby w pośpiechu, niedbale, utwardza grube warstwy polimeru co powoduje duże wewnętrzne naprężenia i nietrwałość takiej plomby. Nie mogę polecić.

świetny lekarz, przyjemna obsługa, gabinet zadbany. Polecam

świetny lekarz, przyjemna obsługa, gabinet zadbany. Polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134