lekarz Grzegorz Gunia

Świetny fachowiec. Składał mnie nie raz, po licznych urazach. Szybko diagnozuje i stosuje skuteczne leczenie.

Bardzo miły lekarz pomaga wytłumaczy szuka jak najlepszej metody aby pomóc pacjentowi i nie naraża go finansowo na drogie lekarstwa jeśli nie trzeba

Wspaniały lekarz jak i człowiek to naprawdę w tym otoczeniu rzadko spotykane połączenie. Umie leczyć i rozmawiać, widać chęć pomocy pacjętowi. Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

Od wielu lat korzystam z wizyt u Pana doktora. Lekarz otwarty na pacjenta. Bardzo polecam.

Nie fajny lekarz nie przyjął z pilnym skierowaniem urazu,ze dopiero za 2 tygodnie oczywiście na NFZ:)nieprzyjemny i niemiły osobnik,nie polecam kontaktu nikomu!

Pan doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie wytłumaczył, co będzie robił i jak będzie prowadzone leczenie. Jest bardzo cierpliwy. Ma dużą wiedzę i nie kieruje się "starymi" metodami leczenia. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora:)

Bardzo miły i cierpliwy lekarz. Potrafi pochylić się nad pacjentem. Każdego z uwagą wysłucha. Pacjenci w kolejce bardzo sobie chwalili tego doktora.

Boże co za ham pacjentów traktuje jak śmieci krytykuje i ma pretensje o to że się przyjedzie na Sor. Po za tym uważa że szpital należy do niego zapomina że na pomagać bo ma dyżur.

Trudno mówić że jest to lekarz profesjonalista.Zostałam przywieziona z wypadku przez pogotowie i trzeba było założyć szwy na wargę. Zewnętrzne i wewnętrzne. Pan doktor Gunia założył mi szwy nierozpuszczalne zarówno na stronę wewnętrzną jak i zewnętrzną, chociaż mówił że do środka zakłada rozpuszczalne. W ogóle zachowanie pana doktora zostawiało wiele do życzenia.

Nie spotkałam bardziej nieuprzejmego lekarza, wcale nie wysłuchał co miałam do powiedzenia, a skupił się na krytykowaniu mnie, żadnej porady nie otrzymałam w wręcz przeciwnie wyszłam z gabinetu w gorszym stanie niż do niego weszłam. Nie polecam!

Nie polecam!