lekarz Grzegorz Inglot

Traumatolog, Ortopeda

Świetny lekarz. Na początku myślałam że jest nie miły ale była to zła opinia. Z czasem przekonałam się, że jest znakomity. Operował mi dwie nogi, mało kto podjąłby się takich operacji. A on to zrobił i mu się udało. Polecam Go wszystkim;)

Bardzo dobry lekarz. Leczę się u niego od 3 lat, przeprowadził na mnie jedną operację. Szczerze polecam

Lecze się już 11 lat polecam tego lekarza

Lecze się już 11 lat polecam tego lekarza

moja koleżanka bardzo dlugo do niego chodzi i szczerze mówiąc nic jej się nie poprawiło, stan jej ręki jest taki jak był, a ona chodzi tylko do kontroli, nawet nie raczy wysłać jej np. na rehabilitację....

super lekarz,wspaniały człowiek-trafiłam do niego przez przypadek po licznych wizytach u jarosławskich specjalistów,ortopedów i dzis chodzę.dziekuję Panie doktorze! POlecam doktora Iglota z czystym sumieniem każdemu.

POlecam doktora Iglota z czystym sumieniem każdemu.

najlepszy lekarz na świecie!!!! polecam ;)))

najlepszy lekarz na świecie!!!! polecam ;)))

Wspaniały lekarz, bardzo dużo mi pomógł, zrobił mi 2 operacje. Jestem bardzo zadowolona, ma podejście do pacjenta. Cieszę się ze spotkałam tak wspaniałego lekarza. Dzięki niemu zaczynam chodzić.

Facet nie na zdania ani wiedzy ortopedycznej

Facet nie na zdania ani wiedzy ortopedycznej

Jest głupi brzydki i śmierdzący i nie umię chodzić dlatego jest kaleką.Operował mnie ale niestety nie mam przez niego ręki tylko mam noge na głowie.Nie polecam go.Ż.W

polecam wszystkim tego lekarza jest najlepszy zna się na rzeczy bije od niego ciepło jest oaza spokoju !