Grzegorz Irzeński

Genialny lekarz z doświadczeniem i wspaniały, życzliwy i empatyczny człowiek! Usuwałam wczoraj ósemkę i będę każdemu polecać szczerze, aby od razu z szerokiej oferty na rynku wybrać gabinet p.Irzeńskiego. Poczułam się zaopiekowana, profesjonalnie wykonany zabieg, jestem pod wrażeniem, ze są jeszcze tacy specjaliści z ludzkim podejściem i pokorą do każdego przypadku a jego długie doświadczenie medyczne i talent mówią same za siebie! Polecam każdemu szczerze trafić w Jego fachowe ręce!

Cudowne podejście ,pełny profesjonalizm,Polecam z całego serca..👍genialny stomatolog ,super osobowość..😊😊

jestem zadowolony z wizyt i kosztów .

jestem zadowolony z wizyt i kosztów .

Bardzo serdecznie moge polecic kazdemu kto, boi sie isc do dentysty a walczy ze strasznym bolem zeba jak to bylo w moim przypadku. Dr Grzegorz Irzeński udowodnił mi ze nawet leczenie kanałowe nie jest tak bolesne jak to opisują inni. Fachowe podejście do pacjenta. Polecam!

Fachowe podejście do pacjenta. Polecam!

Doskonały lekarz i człowiek.Specjalista godny zaufania z ludzkim podejściem do pacjenta.Polecam Każdemu kto jest takim samym tchórzem stomatologicznym jak Ja. Jerzy K.

Witam Polecam BARDZO usługi Pana Dr, najlepszy lekarz jakiego można sobie życzyć, pełen profesjonalizm, miła obsługa i gabinet pierwsza klasa:)Polecam WSZYSTKIM:)!

Witam

Dr.Irzeński to wspanialy specjalista, rewelacyjne podejscie do pacjenta, uprzejmy z poczuciem humoru, przemila obsluga -asystentka-pani Kasia - niesamowicie mila i uprzejma osoba!! szczerze polecam tego dentyste-pelen profesjonalizm!

dr Irzeński to wspaniały dr stomatologii.Szybko,profesjonalnie,bezboleśnie.Błyskawiczna diagnoza,powoduje,iż pacj.nie zdąży wpaść w lęki a już jest koniec.ZAWSZE uśmiechnięty,uprzejmy wzbudzający zaufanie.GORĄCO POLECAM

Bardzo dobry, wręcz rewelacyjny stomatolog. Polecam w 100%.m Leczę swoje ząbki od ponad 7 lat i zawsze wychodzę zadowolona.

Genialny stomatolg:) nie spotkałam się dotąd z usunięciem 8 bez spuchnięcia...

Genialny stomatolg:) nie spotkałam się dotąd z usunięciem 8 bez spuchnięcia...