lekarz Grzegorz Iwański

Chirurg ogólny

Bardzo życzliwy człowiek,bardzo dobry lekarz naprawdę warto być pod jego opieką.POLECAM!!!!!!!!!. W tych czasach jest ciężko spotkać takiego lekarza.

W tych czasach jest ciężko spotkać takiego lekarza.

Bardzo sympatyczny człowiek, grzeczny. Stara się wyluzowac i rozbawić pacjenta- skutecznie. Mówi co będzie robił. Przystojny choć na leczenie nie ma to wpływu ale przyjemnie w takich warunkach chirurga odwiedzać :-) Polecam.

Bardzo dobry chirurg, sympatyczny, na jednej wizycie usunął mi dwa znamiona barwnikowe. Nic nie bolało, rany ładnie sie zagoiły. Wynik dostałam po miesiącu (oczywiście trzeba przyjść po wynik do doktora) Polecam :)

Lekarz kompetentny, miły, uprzejmy. Tłumaczy wszystko co będzie robił. Stara się uspokoić pacjenta.