Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Będzin

dr n. med. Marek Dróżdż

Będzin

Tą drogą pragnę przekazać wyrazy wielkiego uznania dla ogromnej wiedzy i umiejętności Pana Doktora. W swoim życiu miałam możliwość zetknięcia się z lekarzami różnych specjalności i dokonać oceny zarówno ich fachowości jak i podejścia do chorego człowieka.Szacunek i ciepło okazane choremu człowiekowi sprawia,że Pana doktora obdarza się zaufaniem i pozwala na prowadzenie w chorobie.Przykro jest czytać opinie szkalujące Pana doktora bo wyrządza się mu ogromną krzywdę. Mogę tylko powtórzyć za ...
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Dariusz Majda

Szpital INTER-MED Spółka Cywilna
Ignacego Krasickiego 14
42-500 Będzin

Wizyta to tragedia, lekarz opryskliwy od wejscia, na pytania nie odpowiada trzymając nos w kartotece albo odpowiada podniesionym tonem zirytowany, że padło pytanie. Nie polecam
Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Andrzej Lorek

Hospicjum Onkologiczne
Sączewskiego 27
42-500 Będzin

Jestem po mastektomii z rekonstrukcją wykonaną przez dra Lorka. To wspaniały lekarz, którego polecam z czystym sumieniem. Konkretny, odpowiedzialny, dyspozycyjny ,a co najważniejsze-doskonały fachowiec. Efekt kosmetyczny operacji przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. I choć oczywiście nie jest to w onkologii priorytetem, to jednak daje dodatkowo poczucie, że jest się w bardzo dobrych rękach.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Grzegorz Iwański

"DUO-DENT" Usługi Stomatologiczne
Siemońska 11
42-500 Będzin

zyczę każdemu aby w potrzebie dostał sie w ręce takiego lekarza kompetencje i podejście do pacjenta do klasa sama w sobie z najwyższej półki Uznanie szacunek i podziekowanie

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

"INTER-MED" s. c. NZOZ
ulica Krasickiego 14
42-500 Będzin

Na wizyte zapisalam swoja babcie miala to byc konsultacja wraz z usg konczyn dolnych , lekarz wykonal badanie doppler ( prywatnie ) - po badaniu babcia zostala odeslana do rejestracji lekarz nie wyjasnil babci czy badanie wykazalo nieprawidlowosci - zero komunikacji ,
kiedy babcia probowala mu wyjasnic co dokladnie jej dolega nie chcial jej sluchac
-tego lekarza nie polecam nikomu kto szanuje swoje zdrowie i pieniadze .
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Agata Nawrocka

Unia Bracka GZLA
ul Dmowskiego
41-200 Będzin

Ja chciałem podziękować Pani doktor za opiekę po hospitalizacji i doprowadzenie mnie do zdrowia.Milo było Panią poznać,Pani poczucie humoru i oczywiście profesjonalizm.Wszystkim polecam takich Lekarzy przez duże L.
Opinia dodana przez: Rafał Zarychta

lekarz Sebastian Mosiej

"INTER-MED" s. c. NZOZ
ulica Krasickiego 14
42-500 Będzin

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Zbigniew Markiel

Proktolog, Chirurg ogólny

chirurgia naczyniowa
Bema 14
Będzin

super lekarz,w sprawach pilnych podejmuje dobrą decyzje.Jest kompetentny,poświęca czas na tłumaczenie pacjętowi,uprzejmy. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: halina

lekarz Krzysztof Szejbak

ulica Pokoju 153
42-504 Będzin

Bardzo profesjonalna osoba. Uczciwie opisał uszkodzenia ciała i dopytywał o wiele szczegółów. Naprawdę kompetentny specjalista.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Przemysław Michalski

Szpital INTER-MED Spółka Cywilna
Ignacego Krasickiego 14
42-500 Będzin

Od 2013 r jestem pacjentką dr Przemysława Michalskiego, nie mogłam trafić lepiej. Bardzo rzetelny i kompetentny. Poświęca w pełni swoją uwagę pacjentowi bez względu na ilość osób w kolejce. Bardzo uprzejmy i zawsze pozytywny.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Chirurdzy ogólni w Będzinie