Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Będzin

dr n. med. Marek Dróżdż

Będzin

Tą drogą pragnę przekazać wyrazy wielkiego uznania dla ogromnej wiedzy i umiejętności Pana Doktora. W swoim życiu miałam możliwość zetknięcia się z lekarzami różnych specjalności i dokonać oceny zarówno ich fachowości jak i podejścia do chorego człowieka.Szacunek i ciepło okazane choremu człowiekowi sprawia,że Pana doktora obdarza się zaufaniem i pozwala na prowadzenie w chorobie.Przykro jest czytać opinie szkalujące Pana doktora bo wyrządza się mu ogromną krzywdę. Mogę tylko powtórzyć za ...
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Dariusz Majda

Szpital INTER-MED Spółka Cywilna
Ignacego Krasickiego 14
42-500 Będzin

SKANDAL. Pan lekarz minął się całkowicie z powołaniem. Wizyta u tego pana z moim trzyletnim synkiem na długo zapadnie w mojej pamięci. Brak podstawowych elementów kultury osobistej i arogancja to podstawowe cechy rozpoznawcze tego pana. Zwolennik uzyskania posłuchu u wystraszonego trzylatka za pomocą krzyku i klapsa. Brak jakiegokolwiek zrozumienia dla przestraszonego trzylatka (synek miał już wcześniej wykonywane zabiegi i wiedział, że mogą być bolesne). Pan lekarz poproszony o podanie nazwiska ...

dr n. med. Andrzej Lorek

Hospicjum Onkologiczne
Sączewskiego 27
42-500 Będzin

Znakomity lekarz, bardzo dobry fachowiec. Miałem u niego operację tarczycy - rak - całkowite usuniecie tarczycy oraz węzłów chłonnych - pełny profesjonalizm. Super podejście do pacjenta. Oby takich lekarzy było więcej. Dziękuje!!!
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Grzegorz Iwański

"DUO-DENT" Usługi Stomatologiczne
Siemońska 11
42-500 Będzin

zyczę każdemu aby w potrzebie dostał sie w ręce takiego lekarza kompetencje i podejście do pacjenta do klasa sama w sobie z najwyższej półki Uznanie szacunek i podziekowanie

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

"INTER-MED" s. c. NZOZ
ulica Krasickiego 14
42-500 Będzin

kompletnie mi nie pomogl z zylakami ,dla mnie bardzo slaby specjalista,ponczochy i unikanie siedzenia to zadna recepta,oceniam bardzo slabo pana lenkiewicza
Opinia dodana przez: Kleofas

lekarz Sebastian Mosiej

"INTER-MED" s. c. NZOZ
ulica Krasickiego 14
42-500 Będzin

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Agata Nawrocka

Unia Bracka GZLA
ul Dmowskiego
41-200 Będzin

Pani doktor bardzo sympatyczna, kompetentna, zabiegi wykonuje szybko, profesjonalnie i starannie. Po usuniętym dużym znamieniu nie ma ani śladu.

dr n. med. Zbigniew Markiel

Proktolog, Chirurg ogólny

chirurgia naczyniowa
Bema 14
Będzin

super lekarz,w sprawach pilnych podejmuje dobrą decyzje.Jest kompetentny,poświęca czas na tłumaczenie pacjętowi,uprzejmy. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: halina

lekarz Krzysztof Szejbak

ulica Pokoju 153
42-504 Będzin

beznadziejny , nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Leszek Wolny

PZZOZ Będzin