lekarz Grzegorz Izbicki

Wspaniały lekarz,a najważniejsze WSPANIAŁY CZŁOWIEK Najpierw jest się człowiekiem, a dopiero potem lekarzem, dyrektorem, księdzem... Polecam lekarza -Człowieka.

Wspaniały lekarz,a najważniejsze WSPANIAŁY CZŁOWIEK

PAN DOKTOR JEST W DOBREJ SYTUACJI GDYZ MIAL WSPANIALEGO OJCA KTORY BYŁ SWIETNYM FACHOWCEM I TO NAZWISKO PRZEJĄŁ.JEGO OJCIEC LECZYŁ MNIE OD NAJMŁODSZYCH LAT. ZAUFAŁAM WIĘC I JEGO SYNOWI I ODDAŁAM W JEGO RĘCE MOJE DZIECKO. DR IZBICKI PRZYCHODNIE NA DOMAGALSKIEGO UWAŻA ZA SWOJE KROLESTWO, GDZIE MA SWOJ BLOK OPERACYJNY NA KTORYM EKSPERYMENTUJE. NA PRZYKLAD PODCZAS OPERACJI KOLAN NIEKTÓRYM PACJENTOM SKRACA WIĄZADŁO PRZEDNIE GDYŻ MA ON JE 'ZA DŁUGIE' A PAN DOKTOR JEST TAK WSPANIAŁOMYŚLNY ŻE ZA JEDNYM ZAMACHEM NAPRAWIA DWIE RZECZY. TAK BYŁO NP W PRZYPADKU MOJEGO DZIECKA, KTÓRE ...

DR IZBICKI PRZYCHODNIE NA DOMAGALSKIEGO UWAŻA ZA SWOJE KROLESTWO, GDZIE MA SWOJ BLOK OPERACYJNY NA KTORYM EKSPERYMENTUJE. NA PRZYKLAD PODCZAS OPERACJI KOLAN NIEKTÓRYM PACJENTOM SKRACA WIĄZADŁO PRZEDNIE GDYŻ MA ON JE 'ZA DŁUGIE' A PAN DOKTOR JEST TAK WSPANIAŁOMYŚLNY ŻE ZA JEDNYM ZAMACHEM NAPRAWIA DWIE RZECZY. TAK BYŁO NP W PRZYPADKU MOJEGO DZIECKA, KTÓRE BYŁO NIEPEŁNOLETNIE I RODZICE NIE WYRAZILI ZGODY NA DODATKOWĄ INGERENCJĘ . NAWET JEŚLI NAPRAWDĘ JEST TAKA POTRZEBA TO BYLIŚMY Z MĘŻEM NA KORYTARZU I MOŻNA BYLO TO SKONSULTOWAĆ. NA BLOKU OPERACYJNYM CHORY JEST W SWOICH PRYWATNYCH UBRANIACH. MOŻNA MIEC UMALOWANE PAZNOKCIE. JEST WIELE TEŻ INNYCH NIEDOCIĄGNIĘĆ DROBNYCH ACZKOLWIEK BARDZO WAŻNYCH DLA ZDROWIA I ŻYCIA.
GDY WEJDZIE SIĘ NA KORYTARZ PRZED GABINET W KTÓRYM PRZYJMUJE LEKARZ I SIEDZĄ PACJENCI MOŻNA ZAUWAŻYĆ W RĘKACH CO NIEKTÓRYCH OSÓB MAŁE OPAKOWANIE Z LEKIEM O NAZWIE DEPOMED. JEST TO STERYD KTÓRY PAN DOKTOR STOSUJE UNIWERSALNIE NA WSZELKIE BÓLE I PO OPERACJACH, NP PRZY PUNKCJACH PO ŚCIĄGNIĘCIU PŁYNÓW.STERYD TEN POWODUJE M IN NISZCZENIE CHRZĄSTKI KOLANOWEJ I OSŁABIENIE WIĄZADEŁ.
PAN DOKTOR O TYM NIE INFORMUJE. NIE MÓWI NAWET ŻE JEST TO STERYD. PODAJE TO KAŻDEMU NIEZALEŻNIE OD WIEKU I STOPNIA ZAAWANSOWANIA CHOROBY.
MOJE DZIECKO MUSIAŁO PO JAKIMŚ CZASIE PRZEJŚĆ NASTĘPNĄ OPERACJĘ. INNY LEKARZ NAPRAWIAŁ WSPANIAŁOMYŚLNOŚĆ PANA DOKTORA IZBICKIEGO. NARAZIE CZEKAMY NA WYGOJENIE SIĘ RAN.
PAN DOKTOR ZNISZCZYŁ ZDROWIE MOJEGO DZIECKA.
NIKOMU NIE ŻYCZĘ TAKICH PRZEJŚĆ

Pan doktor bardzo uprzejmy,kompetentny,jako jedyny zdiagnozował prawidłowo chorobę i znalazł przyczyny.Jedyny zgrzyt nastąpił,gdy byłam u niego będąc w 7 m-cu ciąży z sugestią ginekologa n.t cesarskiego cięcia.Pan doktor kazał mi się położyć na brzuchu w celu badania i był bardzo niezadowolony,że nie jestem w stanie tego zrobić..Mimo tego zdecydowanie polecam tego lekarza.

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z wyboru tego lekarza. Przed dr Izbickim , byłam u co najmniej siedmiu ortopedów i każdy mówił mi co innego. Dopiero dr Izbicki podszedł do mnie i do mojego przypadku poważnie, nie potraktował mnie jak małolaty, która wymyśla sobie problem i ból, co robili poprzedni lekarze. Po 1 wizycie wiedziałam, że trafiłam wreszcie na odpowiedniego lekarza.W dodatku jest bardzo miłym i delikatnym lekarzem. Powiem jeszcze wszystkim, że nie jestem szczupłą i nigdy nie usłyszałam uszczypliwej uwagi na ten temat. Polecam wszystkim gorąco pana doktora Izbickiego.

Polecam kompetencje tego ortopedy, brak dostatecznej ilości czasu dla pacjenta, o którym niektórzy piszą, to z pewnością nadmiar pacjentów, a przecież to o czymś świadczy!

DR.IZBICKI JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM, KTÓRY FACHOWO I MIŁO ZAJMUJE SIĘ PACJENTEM. TRZECH ORTOPEDÓW NIE POMOGŁO MI W SCHORZENIU, DZIĘKI LECZENIU DR. IZBICKIEGO MOGĘ NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ BEZ BÓLU. POLECAM.

Lekarz bardzo dobry. Dwóch ortopedów się nie poznało dopiero on. Dzięki niemu mogę wreszcie normalnie chodzić a nie o kulach. Miły, sympatyczny. Wszystko dokładnie tłumaczy prostym językiem. Widać że zna się na tym co robi. Takich lekarzy jest coraz mniej

Lekarz bardzo dobry.
Widać że zna się na tym co robi. Takich lekarzy jest coraz mniej

jak dotąd najlepszy i najbardziej sympatyczny ortopeda. Zna się na pracy, którą wykonuje.

Pan Izbicki stwierdził, że zerwana łąkotka = koniec profesjonalnego uprawiania sportu, to chyba samo za siebie mówi. dziękuję

jak jeestes tlusta paskuda to pewnie cie pojechal :D

jak jeestes tlusta paskuda to pewnie cie pojechal :D