lekarz Grzegorz Jabłoński

Psychiatra

Bardzo polecam pana Doktora . Wcześniej leczyłam się u dr. Szefer-Nowakowskiej leczenie trwało 2 lata błędna diagnoza i żle dobrany lek. Kiedy trafiłam do pana Doktora kila minut naszej rozmowy wystarczyło aby poprawnie zdiagnozować chorobę dobrze dobrany lek i pierwsze efekty leczenia uzyskałam po tygodniu teraz przede mną długie leczenie wierze że będzie dobrze . Pan dr. jest człowiekiem wyrozumiałym któremu można zaufać . Z całym szacunkiem polecam Doktora Grzegorza Jabłońskiego. -)

kompletne dno przyjmuje pacjentki które próbuje namawiać do nierządu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!