leczymy się u niego od zawsze - cała nasza rodzina . Mamy całkowite zaufanie. Gorąco polecam : Kompetencja,uprzejmość profesjonalizm .Jeżeli stomatolog to tylko on.

Pan doktor usuwał mi dolną ósemkę, mam jeszcze jedną do usunięcia i pójdę tylko do niego! Żaden inny lekarz nie jest tak delikatny jak on i pomimo skomplikowanego zabiegu wcale się nie bałam.

Polecam, kompetentny, dokładny, uprzejmy, dowcipny- zawsze mówi czy będzie boleć czy nie :) Usuwał mi 2 ósemki i naprawdę mogę go polecić z czystym sumieniem jak do dentysty to tylko do niego.

Gorąco polecam. Cała nasza rodzina chodzi do niego i jest zadowolona od lat.

Gorąco polecam. Cała nasza rodzina chodzi do niego i jest zadowolona od lat.

zdecydowanie polecam,jesteśmy stałymi pacjentami w gabinecie, w Poraju od 6 lat (cała rodzina). Kompetencja i uczciwość ze szczyptą humoru na 5+.

Bardzo gorąco polecam. Pan Grzesiu jest w pełni zaufanym lekarzem stomatologiem mającym wiedze oraz umiejętności.

Istny majstersztyk swojego fachu...mam uraz do dentystów od małego ale od pierwszej wizyty u tego lekarza i zaufałam mu bezgranicznie,ostatnio przeprowadzał mi zabieg usuwania ósemki i okazało się że to nic strasznego w jego wykonaniu polecam bo naprawdę mało jest tak wykwalifikowanych specjalistów

Pan doktor zrobił mi bardzo dobrze to co chciałam. Teraz lśnię. Nareszcie czuję się jak w raju w tym Poraju.

To bardzo dobry lekarz. Konkretny i bardzo uczciwy. Dzięki niemu mam piękny uśmiech.

super lekarz wg mnie najlepszy w PORAJU polecałem wielu znajomym

super lekarz wg mnie najlepszy w PORAJU polecałem wielu znajomym