dr n. med. Grzegorz Krychowiak

Neurolog

2,4
2,4

Polecam tego lekarza. Poświęca pacjentowi dużo czasu , traktuje go życzliwie. Podczas wywiadu jest dokładny i skrupulatny.Zlecił odpowiednie badania i skierował do odpowiedniej placówki. Podchodzi do każdego indywidualnie. Jeszcze raz polecam.

nie potrafił powiedzieć jak mam leczyć dolegliwość i traktowała mnie jak symulanta

Lekarz wyjątkowo "obskurny". Traktuje pacjentów z góry. Nie udziela informacji rodzinie na temat chorego - z góry wszystkich oskarża o wyzbycie się najbliższech do szpitala. Efekty leczenia fatalne - w dłuższej peryspektywie przyczyniły sie pośrednio do śmierci najbliższej osoby. Czytając poprzednie opinie mam wrażenie ,że je pisał chyba on sam!!!

Nie postawił diagnozy, ale wykluczył podejrzane choroby, to też dobra wiadomość :-)

Polecam tego lekarza.Podczas wywiadu z pacjentem jest bardzo dokładny i skrupulatny.Uważnie słucha.Dokładnie notuje opis objawów pacjenta.

Bezbłednie rozpoznał chorobę.Zlecił odpowiednie badania i skierował do odpowiedniej placówki.Wszystko to trwało w okresie świątecznym a mimo to poświęcił dużo własnego czasu.Do dnia dzisiejszego jestem jego pacjentką.

Witam. Dr Krychowiak jest dobrym specjalistą, prowadzi mnie od kilku lat i nie mam żadnych zastrzezeń.

kompetentny,szybkie rozpoznanie choroby i podjęcie właściwego leczenia co w konsekwencji prowadzi do wyzdrowienia.