dr Grzegorz Ledniowski

Urolog

Właściciel portalu: https://konsultacja-online.pl

Jestem lekarzem z kilkunastoletnim stażem pracy.

Posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie Urologii. Dowodem ...

Właściciel portalu: https://konsultacja-online.pl

Jestem lekarzem z kilkunastoletnim stażem pracy.

Posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie Urologii. Dowodem mojego uznania jest nadanie mi prestiżowego tytułu „Fellow of the European Board of Urology” (FEBU) uznawanego w krajach Unii Europejskiej. Tytuł nadany jest przez Europejską Radą Urologii (EBU - European Board of Urology), należącą do Europejskiej Unii Lekarzy Specjalistów (UEMS - Union Europeenne des Medecins Specialist...

Dziekuje za okazana pomoc. Polecam pana doktora. Dzieki niemu moj ojciec żyje. Byl leczony latami bez żadnych badan. Dopiero wizyta w Olesnie w gabinecie, komplet badan i padla trafna diagnoza, jest juz po operacji. Polecam!

Nawracajace infekcje ukladu moczowego, antyniotyki i antybiotyki. Uslyszalam o doktorze i pojechalam na wizyte. Komplet badan i skuteczne leczenie. Moj pŕoblem minął. Polecam doktora bo zleca badania a nie leczy na oślep.

Dzieki panu doktorowi pozbylem sie wstydliwego problemu urologicznego. Doktor udziela porad on line, zalecil badania a pozniej leczenie. Wszystko bez krepujacych wizyt w poradni. Polecam porady on line.

A ja polecam pana doktora. Pomógł mojemu ojcu w problemie urologocznym. Zlecil badania, zalecil leki i dolegliwości ustapily. Godny uwagi i bardzo wnikliwie bada problem.

Byłem jego pacjentem, podobnie jak kilku moich znajomych i zgodnie twierdzimy, że jako specjalista jest w porządku, ma sporą wiedzę, umie wyleczyć, szybko działa, ale jego podejście do pacjenta jest tragiczne. Oschły, nieprzyjemny, despotyczny, wieje chłodem.