lekarz Grzegorz Mróz

Internista

Lekarz jest bardzo uprzejmy . Pan doktor wywarł na mnie ogromne wrażenie ,wytłumaczył wszystko zwiazane z choroba ,dodał otuchy ,super specjalista i bardzo dobry , ciepły człowiek !!!! POLECAM SERDECZNIE :) :) :)

Polecam Pana doktora jestem jego pacjentka od kilku lat tak jak i moja rodzina.Ma fachowe podejscie do pacjenta i jest uprzejmy potrafi wytlumaczyc na czym polega choroba,naprawde bardzo polecam!!

Bardzo świetny i godny polecenia lekarz, dobrze wychowany, miły i bardzo uczynny. Nie mam do niego jakich kolwiek zastrzeżeń.

Świetny lekarz,bardzo polecam. Uprzejmość i kompleksowość podejścia na wysokim poziomie. Szybka diagnoza i odpowiednie leczenie. Nic dodać,nic ująć! :)

Zgadzam sie z wypowiedziami,lekarz bardzo uprzejmy, potrafi wysłuchać pacjenta i trafnie zdiagnozowac choroby ! Polecam serdecznie!!!!!!!

Bardzo dobry kompetentny dokładny jeszcze ani razu mnie nie zawiódł. Jest godny zaufania. Potrafi wyleczyć. Polecam wszystkim

Pan Grzegorz jest niezwykłym i ambitnym lekarzem, nigdy się na nim nie zawiodłem!!!! POLECAM SERDECZNIE !!!! :D

Bardzo dobry ,profesjonalny i skuteczny 😀Nie poraz pierwszy postawił właściwą diagnozę .wyleczył wiele osób