lekarz Grzegorz Musiał

Wspaniały lekarz!Cieszynski sor zyskał profesjonalistę i lekarza z powołania! Cierpliwy,serdeczny i zaangażowany w sytuację i stan zdrowia pacjenta.

Profesjonalizm, zaangażowanie, uprzejmość Te trzy cechy skrótowo obrazują podejście lekarza P. G. Musiała do mnie jako pacjenta podczas pobytu na SOR w Cieszynie Dziękuję !!!

Profesjonalizm, zaangażowanie, uprzejmość
Te trzy cechy skrótowo obrazują podejście lekarza
P. G. Musiała do mnie jako pacjenta podczas pobytu na SOR
w Cieszynie
Dziękuję !!!

dr Grzegorz Musiał uratował mi życie i nie wiem jak mu za to podziękować. Pełnił w Cieszynie dyżur na SOR w dniu 20.02.2021. Gdyby nie jego szybka diagnoza po rozmowie telefonicznej ze mną już bym tego nie napisała. Panie doktorze - dziękuję za Pana serce. MPraski, Cieszyn

MPraski, Cieszyn

Wspaniały lekarz i człowiek, pełen profesjonalizm i wysoka kultura! Miałam dziś to szczęście że przyjmował w Cieszynskim SORze! Cieszyński szpital zmienia się na korzyść!