lekarz Grzegorz Odonicz-Czarnecki

Pan Grzegorz jest fantastycznym, godnym polecenia lekarzem. Miałam z nim do czynienia dwa razy podczas wizyt z synkiem i byłam zachwycona. Profesjonalny, rzetelny, bardzo miły, chętnie wyjaśniający to co dla nas laików jest często trudne co zrozumienia jesli chodzi o diagnozy, przepisywane leki itp. Polecam gorąco, marzy mi sie, aby wszyscy lekarze w taki sposób podchodzili do pacjentów. Wzór do nasladiwania. Dziękuje Panie Doktorze :))

Bardzo miły Pan doktor. Kompleksowo doradzał na temat leczenia. Pomimo przyjęcia w poradni nocnej nie robił problemów z wystawieniem zwolnienia do pracy gdy było ono wymagane.

Najmilszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam! Pan Doktor przyjął mnie z ropniami na migdałkach w szpitalu na Brochowie.