lekarz Grzegorz Odonicz-Czarnecki

PAN Doktor to przemiły człowiek zawsze ma czas dla pacjentów. To najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Jestwzorem do naśladowania polecam

Pan doktor obecnie jest specjalistą ortopedą.bardzo lubiany przez pacjentów .pomocny cierpliwy.bardzo dobry operator.

Bardzo miły Pan doktor. Kompleksowo doradzał na temat leczenia. Pomimo przyjęcia w poradni nocnej nie robił problemów z wystawieniem zwolnienia do pracy gdy było ono wymagane.

Najmilszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam! Pan Doktor przyjął mnie z ropniami na migdałkach w szpitalu na Brochowie.

Pan Grzegorz jest fantastycznym, godnym polecenia lekarzem. Miałam z nim do czynienia dwa razy podczas wizyt z synkiem i byłam zachwycona. Profesjonalny, rzetelny, bardzo miły, chętnie wyjaśniający to co dla nas laików jest często trudne co zrozumienia jesli chodzi o diagnozy, przepisywane leki itp. Polecam gorąco, marzy mi sie, aby wszyscy lekarze w taki sposób podchodzili do pacjentów. Wzór do nasladiwania. Dziękuje Panie Doktorze :))