Grzegorz Początek

Cytolog, Ginekolog, USG

Bardzo dobry lekarz, miły, delikatny wszystko dokładnie wytłumaczy.Uratował moją mame przed rakiem bardzo dobrze sie nia zajął, prowadził moja ciaże bez zarzutów odbierał mi poród i polecam go wszystkim cała moja rodzina i znajome do niego chodzą. A niedługo poprowadzi mi drugą ciąze. polecam.

Świetny lekarz, polecam, prowadzi moją ciąże jestem zadowolona:)

Świetny lekarz, polecam, prowadzi moją ciąże jestem zadowolona:)

lekarz bardzo kompetentny.potrafi wytłumaczyć, jest delikatny i zawsze miły.polecam gorąco

Lekarz ten przyszedł na sam koniec porodu, zostało mu jedynie szycie. Był bardzo NIEMIŁY, czułam się jak w wojsku.

Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu. Bezpośredni, szczery i profesjonalny.

super lekarz!!!!!!!polecAM KAZDEJ KOBIECIE ;KTORA MA JAKIEKOLWIEK PROBLEMY NA TYM POLU

Po skierowaniu do szpitala pacjent cołkowicie przestawał być w kręgu zainteresowania - mimo pełnienia dyżurów na oddziale. Brak komunikacji i konsultacji z lekarzami którzy przejęli do leczenia pacjenta w szpitalu.

Lekarz świetny. Wie co robi i co najwazniejsze jest bardzo mily. Slucha i odpowiada na wszystkie pytania. JEstem zadowolona z tego lekarza.

Obcesowy. Obcesowy. Przyszedł na ostatnie 10 minut porodu. Zaszył. Rozpoczął dyżur o 9:00, a ja urodziłam o 9:10. Był niezadowolony.

Jestem bardzo zadowolona. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, można go o wszystko zapytać. Prowadzi moją ciąże, wszystko dokładnie sprawdza. Polecam