lek. dent. Grzegorz Radek

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Najlepszy z najlepszych , kompetentny , spokojny, dokładny , zawsze wszystko tłumaczy i ma czas dla każdego pacjenta. Polecam każdemu .

Witam jestem własnie po wizycie, czekają mnie następne ale w tej chwili już mogę polecić z czystym sumieniem każdemu, jestem straszna panikara i wiem co piszę:-)

Pana Doktora znalazłem zupełnie przypadkowo dzięki temu portalowi. Duży wpływ na mój wybór miały opinie tu zamieszczone i uważam, że wcale nie są przesadzone. Lekarza tego cechuje pełen profesjonalizm oraz dokładność podczas wykonywania zabiegów. Oprócz tego jest bardzo miły, kulturalny i cierpliwy. Dysponuje wysokiej klasy sprzętem, zabiegi są wykonywane pod mikroskopem. Bez wahania każdemu polecam tego specjalistę.

Bez wahania każdemu polecam tego specjalistę.

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam(a chodzę często-słabe zęby).Kompetentny,delikatny i przemiły.Do pacjenta podchodzi indywidualnie,nie ma nawet mowy o czymś takim,jak ból w gabinecie Pana Doktora.Gabinet wyposażony w najnowszy sprzęt a ceny bardzo przystępne.Poleciłam Pana Doktora znajomym,bo uratowanie zęba wskazanego przez dwóch innych lekarzy do usunięcia to mistrzostwo.Pozdrawiam,stała i wdzięczna pacjentka,Lilianna:)

Od zawsze stomatolog kojarzył mi się z bólem. Moje przekonanie zmieniło się kiedy zupełnie przypadkowo odnalazłem gabinet na Bukowym. Jestem pod kilku leczeniach u Pana doktora (gorące pozdrowienia) i powiedzieć muszę jedno. Wiem, że będę się powtarzał ale... Profesjonalista w pełnym calu. Zabiegi wykonuje całkowicie bezboleśnie, mało tego samo znieczulenia praktycznie nie były przeze mnie odczuwane, później praktycznie zasypiałem na fotelu.Zaznaczę, były to leczenia kanałowe i rwanie ósemki. Później wysłałem żonę-stwierdziła " anioł, nie dentysta". polecam wszystkim niezdecydowanym. W moim notowaniu nr.1 merytorycznie, technicznie i finansowo. Na pewno się nie zawiedziecie.

nie spotkałam lepszego stomatologa! jestem naprawdę bardzo zadowolona z każdego zabiegu! miły, uczciwy i wszystko dokładnie wytłumaczy. Poświęca każdemu pacjentowi dużo czasu i zawsze go ma! :) POLECAM W 100% ! :)

bardzo uprzejmy,zawsze znajdzie czas... :)

bardzo uprzejmy,zawsze znajdzie czas... :)

Kompetentny, delikatny. W tym dyskretnym zielonym gabineciku zapominamy o stresie.Problem pacjenta lekarz omawia pokazując szczegóły na ekranie komputera.To taki nowoczesny stomatolog-informatyk. Nowoczesne aparaty w tym rtg pomagają wyeliminować błędy w leczeniu. Gorąco polecam tu leczenie kanałów zębowych. Przez nieudolnego dentystę straciłam dwa zęby ze zdrowymi korzeniami i o zgrozo bez żadnej odpowiedzialności tegoż "specjalisty". A przecież zęby nam nie odrastają-niestety. Ale kto się tym martwi.Musimy sami zadbać o właściwy wybór lekarza. Ja już poleciłam tego dentystę znajomym z Niemiec i Danii. Państwu też gorąco polecam.Ceny bardzo przystępne i miła atmosfera ...

atmosfera gdzie zapomina się o bólu i przykrościach.

Polecam każdemu. Bardzo miły i kompetentny lekarz.

Polecam każdemu. Bardzo miły i kompetentny lekarz.