dr n. med. Grzegorz Roman

3,7

Wspaniały lekarz, zawsze jest dostępny, usmiechniety i kompetentny ma poczucie humoru i wszystko tłumaczy dokładnie nawet rozpisuje leki co jak i kiedy, liczyłam się u wielu lekarzy specjalistów a Tylko dr Roman potrafil mi pomóc bez ingerencji skalpela. Pilecam

Bardzo mądry, inteligentny i przesympatyczny Doktor. Doskonały profesjonalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Posiada niezwykłe poczucie humoru i dużą wrażliwość przez co wizyty u Niego nie są w ogóle stresujące. Ma nowoczesny, dobrze wyposażony gabinet i sprzęt wysokiej jakości. Gorąco polecam tego Doktora. Wdzięczna pacjentka

Kawał chama i gbura. Kontakt z tym lekarzem nie należy do przyjemnych. Gdyby Pan Doktor nie był taki nerwowy, może jego praca wyglądałaby inaczej.