lekarz Grzegorz Sapeta

Onkolog

lekarz o takiej specjalizacji, jak onkolog powinien posiadać serce do leczenia i starać sie pomóc pacjentowi w tak trudnych momentach życia a tu sie okazuje że to nie lekarz tylko GRABARZ nie chce leczyć, a tylko się pozbyć pacjenta, pozostawia pacjenta bez złudzeń ze po wyjściu z gabinetu powinien iść zamówić trumnę, jestem w szoku ze tacy ludzie sa "lekarzami". Z pogarda mogę stwierdzić że taki lekarz to dramat w naszej służbie zdrowia. Ostrzegam przed panem sapetą (celowo pisze z malej bo nie wart jest dużej litery). Na szczęście są ...

Na szczęście są inni lekarze którzy dają nadzieje i przede wszystkim leczą.
Pozdrawiam i ostrzegam trzymajcie z daleka od onkologa z Oświęcimia.

Leczę się u dr Grzegorza Sapety od grudnia 2014r i ze wszystkimi pozytywnymi opiniami się całkowicie zgadzam. Od pierwszego kontaktu ze mną był ze mną szczery, przedstawił mi faktyczny stan mojego zdrowia i nakreślił dalszy tok leczenia. A trzeba powiedzieć że sytuacja moja była bardzo trudna. I tylko dzięki trafności co do metody leczenia, stan mojego zdrowia poprawił się na tyle, iż można mieć nadzieję na odzyskanie zdrowia. Jestem za to Panu dr Sapecie bardzo wdzięczny.

Jest super gościem, ma super podejście do pacjenta, co trzeba powie, jeśli pacjent chce wiedzieć wytłumaczy tak żeby zrozumiał. I nie zgadzam się z opinią że za kasę jest lepszy i przyjemniejszy leczy mojego męża "państwowo" i jest dla nas sympatyczny. Polecam wszystkim w potrzebie.

Witam wszystkich. Na temat doktora sapety mogę powiedzieć wiele, przede wszystkim zgadzam sie jest opryskliwy i sprawia wrażenie gbura ale wiecie co, jak dla mnie wolę zeby był niesympatyczny ale robił co do niego należy , a nie tak jak reszta tej bandy ,uśmiechają sie liżą d.... ale za kase! Doktor Grzegorz zajął się moją teściową, która trafiła do niego w stanie bardzo ciężkim, nie mówił wiele na początku, nie wyjaśniał ale..działał i to jak ! póżniej się dowiedziałam że działał na granicy ryzyka, mówiąc mamie że spoko, narazie spokojnie podejdziemy do tematu:) a kiedy stan się poprawił powiedział dopiero wtedy że zagrożenie życia minęło... to doskonałe podejście do pacjenta. Ma ogromną wiedzę, czasu poświęca dokładnie tyle ile potrzeba , nie ma czasu na ploteczki heh, bo inni czekają . Jest konkretny i wymagający . Osobiście proszę nie zrażajcie się jego podejsćiem "wstręciucha", jest doskonałym onkologiem a chyba efekty się liczą a nie ilość uśmiechów w trakcie wizyty??? pozdrawiam Izabela, w razie pytań piszcie, odpowiem na każde, jeśli tylko będę mogła pomóc :)

Może coś wie o leczeniu,ale jego podejście do pacjenta to masakra.Jest opryskliwy zlewający powiedziałabym nawet dołujący.Spotkanie z nim to psychiczna gehenna.

Powiem tak-jako lekarz może ma jakieś pojęcie o leczeniu nawet najgorsze,ale jego podejście do pacjenta to jedna wielka masakra.Jest nie miły opryskliwy a wręcz powiem nawet dołujący.

Bardzo nie miły lekarz,nie mający czasu dla pacjenta,szczególnie w srarszym wieku.Po wizycie u niego człowiek ma fatalne samopoczucie i jest całkowicie bezradny.Lekarz ten nie potrafi odpowiedzieć na ważne pytania lub mu się nie chce.Nie poleciłabym go nikomu.Może na prywatnej wizycie jest inny,ale nie wszystkich stać na takie wizyty.:(

Bardzo kompetentny ,cierpliwy, ma wspaniałe podejście do pacjenta.Tłumaczy wszystko w zrozumiałym języku , pełna kultura , zachowanie niestety rzadko spotykane u lekarzy . Wzór do naśladowania .

Zawsze znajdzie czas żeby porozmawiać i wszystko wyjaśnić, odpowie na każde pytanie, widać że jest zapracowanym człowiekiem. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, potrafi podnieśc na duchu, wlać sporą porcję optymizmu, chory dzięki takiemu nastawieniu o wiele lepiej znosi tak ciężki okres. Bardzo dziękuję Panie Doktorze, jest Pan dobrym człowiekiem.

Ma wiedzę,ale rozmawia w języku niejednokrotnie niezrozumiałym dla pacjenta,budzi zaufanie polecam tego lekarza jest przede wszystkim dobry w leczeniu chorób płuc