Lekarze Mińsk Mazowiecki

lekarz Marta Florea

Klonowa 27/50
05-300 Mińsk Mazowiecki

Serdecznie polecam. Moja pierwsza wizyta ciążowa przebiegła bardzo sprawnie, mogłam dopytać o wszystko. Zawsze odczuwam stres przy wizytach lekarskich ale kolejną odbędę już bez strachu. Bardzo dziękuję i Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Adam Dorobek

Chirurg ogólny, Urolog

Przychodnia Zdrowia w Mińsku Mazowieckim - Mińsk Mazowiecki
ul. Piłsudskiego 42A
05-300 Mińsk Mazowiecki

Chciałbym podziękować Panu Doktorowi Adamowi Dorobkowi za przeprowadzenie operacji zwężenia cewki moczowej, które od wielu miesięcy nie pozwalało mi na normalne funkcjonowanie, a które przez długi czas nie było właściwie zdiagnozowane. Pan Doktor rzetelnie i wielopłaszczyznowo podszedł do mojego przypadku, poświęcił wiele czasu na zapoznanie się z dotychczasową historią choroby i wynikami badań przeprowadzanych przez innych lekarzy. Dr Dorobek, po wykonaniu dodatkowego badania, szybko postawił diagnozę i zalecił przeprowadzenie operacji ...
Opinia dodana przez: Piotr

Wojciech Szczepański

Gabinet Lekarski
Mińsk Mazowiecki

Uwielbiam tego lekarza .idziesz i czujesz jakbyś znała go od lat.wszystko tłumaczy ,pokazuje na badaniu USG jest wesoły,zabawny ,ma fantastyczne podejście do pacjentek. Polecam wszystkim wszystkim mamą .wychodząc z gabinetu mając Wszystko wyjaśnione zero niejasności . Jak kiedys zdecyduje sie na trzecią ciążę uderzam do Pana doktora .serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Mariusz Mazur

ul. Stefana Czarnieckiego 2b
05-300 Mińsk Mazowiecki

Doktor Mazur to bardzo dobry lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego ważne, nie bagatelizuje niczego. Wszystko wytłumaczy, znajdzie czas na rozmowę. Polecam

lek. dent. Arlena Tułodziecka

ul. Cicha 12/39
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo miła sympatyczna Pani doktor. Profesjonalistka w swoim zawodzie. Ma podejście do dzieci jak i starszych pacjentów. Leczę się u niej już kilkanaście lat całą rodziną i jestem bardzo zadowolony z wyników leczenia. Polecam każdemu takiej pani stomatolog.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Bolesław Pasik

05-300 Mińsk Mazowiecki

Życzliwy dla pacjentów , umie słuchać , olbrzymie doświadczenie , doskonale tłumaczy chorobę i leczenie.Zawsze ma czas dla pacjentów.
Opinia dodana przez: HANNA

lek. dent. Ewa Górska

Prywatny Gabinet Lekarski
Korczaka 15
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo miła ,delikatna,nawet leczenie kanałowe u niej nie boli,w razie nagłego bólu zęba zawsze przyjmie na wizytę.minusem są jedynie opóżnienia wizyt, plusem niskie ceny.Polecam

lekarz Andrzej Maletka

Warszawska 196/4
05-300 Mińsk Mazowiecki

Kompetentny, empatyczny i sympatyczny. Lekarz, który sprawia że pacjentka czuję się zaopiekowana. Polecam.

lekarz Lilianna Świderska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Bagnista 14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pani dr Świderska jest dokładna, sumienna, dociekliwa, gotowa zrozumieć, zaradzić, wesprzeć, poradzić. Profesjonalista jako lekarz i dusza człowiek. Polecam. Grażyna.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Barbara Mechowska-Kleyff

Internista, Kardiolog

05-300 Mińsk Mazowiecki

wspaniała Pni doktor...leczy moje skołatane serduszko parę lat i jest dobrze ...żyję ...choć schorzenie jest poważne....ale wszystko pod kontrolą Pani doktor Barbary Mechowskiej Kleyf...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Ferdynand Parcheta

Internista, Lekarz rodzinny

05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz ogromną wiedzą i pasją. Posiada ten unikalny 6 zmysł lekarski, nigdy nie spotkałem tak kompetentnego lekarza. Znakomity, życzliwy, przyjaźnie nastawiony do pacjenta profesjonalista. Prowadzi szczegółowy wywiad i dopiero na jego podstawie podejmuje decyzje o sposobie dalszego postępowania. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Ewa Dłużniewska

05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz ten zawsze wysłucha pacjenta oraz przepisze niezbędne badania w celu postawienia diagnozy. Jest osobą miłą w obyciu. Z powodzeniem leczy m.in. nadciśnienie tętnicze przy wysokich wartościach początkowych (170/100) z wysokimi skokami (do 220/140 w moim przypadku). Po wykonaniu badań mających na celu wykrycie przyczyny i zażywaniu przepisanych leków wartości ciśnienia uległy całkowitemu unormowaniu w przeciągu kilku miesięcy. Lekarza tego polecam zarówno do leczenia chorób krótkich (grypa, zapalenie oskrzeli, krtani. ...
Opinia dodana przez: Xn

Mariola Siedlczyńska-Wiącek

Internista, Pulmonolog

Przychodnia Rodzinna MARIOLKA
05-300 Mińsk Mazowiecki

Wspaniały, kompetentny lekarz. Przemiły, życzliwy człowiek. Osłuchowo nie ma lepszego lekarza w Mińsku. Pani Doktor jest niezwykle dokładna, słucha pacjenta, zleca badania w celu potwierdzenia diagnozy. Wyjątkowo dobry Człowiek.
Opinia dodana przez: DanielK

lekarz Grzegorz Bańka

Lekarz rodzinny

Olsztyńska 41/24
05-300 Mińsk Mazowiecki

Dr Grzegorz Banka nigdy nie odmówi przyjęcia pacjenta, ( a na Ich znacznie więcej niż każdy inny lekarz, ) , pomimo, że jest bardzo zmęczony, toteż fakty wskazują,, że jest najlepszym jakiego spotkalam

lekarz Bogdan Adamski

I-go PLM "Warszawa" 5/19
05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz świetny, miły. Ma podejście do pacjenta, diagnozuje wszystko dokładnie dopóki nie znajdzie przyczyny.

lekarz Grażyna Okulus

Anestezjolog

05-300 Mińsk Mazowiecki

Super człowiek o nieskazitelnej opinii Antoni Z okazji imienin wszystkiego co najlepsz co może Ciebie spotkać życzy Antoni
Opinia dodana przez: Antoni

lek. dent. Ewa Gusiew

Chirurg stomatolog, Protetyk

Poradnia Stomatologiczna "STOMAX"
Cicha 2 lok. 1
05-300 Mińsk Mazowiecki

Najlepsza dentystka jaką znam, dlatego chodzę do niej już od kilku lat. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń do jej pracy. Plomby się trzymają, wyglądają estetycznie, Pani dr tłumaczy wszystko co robi, jest bardzo delikatna i miła. Polecam
{'id': 20434, 'name': u'Mi\u0144sk Mazowiecki'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)

lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)

Stomatolog, Ortodonta

Focus Dental Clinic
ul. Warszawska 141
Mińsk Mazowiecki

Naprawdę lekarz godny polecenia. Doktor jest rzeczowa, dokładna i daje ogromną dawkę spokoju podczas wykonywania zabiegów.
Opinia dodana przez: Mikołaj

mgr Sylwia Bartczak

Terapeuta, Psycholog

LogoCare
Kazikowskiego 14, lok.3a
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo dziękuję za pomoc. Ciepłe przyjęcie Dostałam tyle ciekawych podpowiedzi na nurtujące mnie problemy. Tera wiem co mogę i chcę zmienić w swoim życiu .

lekarz Jadwiga Jerzmańska

Lekarz medycyny pracy

05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz z najlepszym podejściem do pacjenta. Gorąco polecam. 👍 Korzystałem i korzystam z usług pani doktor wiele razy. Wiedza , szacunek i zrozumienie to cechy które można zaobserwować podczas wizyty. Jeszcze raz gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Anonim 2