Grzegorz Skoczkowski

3,5
2,6
3,1
2,8

Specyficzny sposób bycia,mówienia,ale z pewnością doświadczony "fachowiec w sprawach damsko-męskich". Szybko (2 wizyty) potrafił zwerbalizować problem między mną i partnerem i -choć w tych czasach przeciętny Kowalski nie lubi, gdy słyszy pouczenie,co powinien zrobić - pan doktor klarownie, choć delikatnie przekazuje porady i sugestie w sprawie naprawy potencjalnie kontynuowanego związku.

Pan Doktor jest godny polecenia. Mądry, doświadczony lekarz, bardzo miły i kompetentny. Widać, że zna się na tym ,co robi.

Dziwia mnie az tak negatywne komentarze.W moim przypadku facet diagnozując i dając wskazówki ameryki nie odkrył..ale czego wy się ludzie spodziewacie..Nie ma cudownej porady po której wasze problemy znikną po wyjściu z gabinetu...są za to leki za których przepisanie dziekuję.Nie spodziewałem się ze pan doktor tak bez problemu wypisze mi to czego potrzebowałem:) Ogolnie polecam !mozna się dogadać

Jestem zawiedziony. Pan Grzegorz, jako człowiek, bez 2 zdań rewelacja, bardzo Go polubiłem. Jednak w moim przypadku jako lekarz okazał się być jedną wielką porażką. Faszerował mnie TST, gdzie całkiem to było zbędne, zmieniał tylko sposoby, eksperymentował... Ja podałem Mu, jak na dłoni wszystkie informacje wskazujące ewidentnie na problem i jego żródło, jednakże tak prostą, jak się okazało sprawę przemiksował po swojemu i tak okręcił, iż sam zgłupiałem. Tyle pieniędzy wydanych, gdy były mi tak potrzebne, na dosłownie ZERO efektów, ZERO!!! Nie polecam mikomu tego Pana, jestem ROZCZAROWANY. Sam byłbym lepszy o 10 razy, szczerze.

Cóż dużo pisać, leczę się u pana Skoczkowskiegu od wielu lat i jestem zadowolony z leczenia. Moim zganiem godny polecenia.

Gadanie o rzeczach oczywistych bez znaczenia.A rada na niechęc do seksu to seks na siłe lub unikanie spotkań z partnerem kiedy się nie chce kochać. Więcej powie mi przypadkowy człowiek z ulicy.

Wyprowadził mie z bardzo dużej pschyhozy lękowej.za co jestem mu wdzięczny.

Wyprowadził mie z bardzo dużej pschyhozy lękowej.za co jestem mu wdzięczny.

bardzo dobry lekarz! bardzo mi pomogł kiedy byłam chora.

bardzo dobry lekarz! bardzo mi pomogł kiedy byłam chora.

czytając wcześniejsze opinie mocno się zdziwiłam.ja osobiście jestem bardzo zadowolona że trafiłam do tego lekarza mi pomógł.każda wizyta trwała ponad godzine i czułam zainteresowanie z jego strony.daje sie wygadać a sam wyciąga konkrety bardzo trafnie.

jestem pacjentem od 7 lat... choruje okresowo....teraz jestem szczesliwa osoba... p.doktor jest bardziej psychiatra niz psychologiem...a to jest roznica..

p.doktor jest bardziej psychiatra niz psychologiem...a to jest roznica..