Grzegorz Skoczkowski

2,4
2,5
2,6
2,7

Cóż dużo pisać, leczę się u pana Skoczkowskiegu od wielu lat i jestem zadowolony z leczenia. Moim zganiem godny polecenia.

jestem pacjentem od 7 lat... choruje okresowo....teraz jestem szczesliwa osoba... p.doktor jest bardziej psychiatra niz psychologiem...a to jest roznica..

p.doktor jest bardziej psychiatra niz psychologiem...a to jest roznica..

Pan Grzegorz S. jest lekarzem, który nie zna się na tym fachu. Powinien pracować jako Gbur na roli. Z moich psychologicznych podejrzeń. Lekarz leczy się na chorobę nerwicową (Zespół P.).

(Zespół P.).

bardzo dobry lekarz! bardzo mi pomogł kiedy byłam chora.

bardzo dobry lekarz! bardzo mi pomogł kiedy byłam chora.

Są ludzie, którzy mają dar do przekazywania wiedzy, zachęcania, wzbudzania poczucia wartości w człowieku, niesienia pomocy niezależnie od jego światopoglądu. Tym człowiekiem NIE jest Pan Grzegorz. Jak można atakować słownie pacjenta, nie dopuszczać do słowa, wzbudzać poczucie winy - u pacjenta, który płaci za wizytę. Nawet gdyby nie płacił to niedopuszczalne! Serdecznie NIE polecam!!!

ODRADZAM! On nie powinien leczyć! Jest "psychiatrą" który tylko marnotrawi czas pacjesnta czyt. nabija kasę i wmawia chorobę, żeby tylko pozyskać wiernego pacjenta. Problem zdrady małżeńskiej sprowadził tylko do zwierzęcej potrzeby seksu i zaproponował życie w trójkącie osobie zdradzanej, bo "facet może miec więcej kobiet". Seksuolog też z niego marny, bo sprowadza seks do poziomu zwierzęcych instynktów

NIE POLECAM!!! Niewarto chodzić do niego. Nie powinien leczyć, poprostu miną się z powołaniem. Już dawno zrezygnowałem z niego, a ty.

NIE POLECAM!!!

Niewarto chodzić do niego.
Nie powinien leczyć, poprostu miną się z powołaniem.
Już dawno zrezygnowałem z niego, a ty.

Wyprowadził mie z bardzo dużej pschyhozy lękowej.za co jestem mu wdzięczny.

Wyprowadził mie z bardzo dużej pschyhozy lękowej.za co jestem mu wdzięczny.

czytając wcześniejsze opinie mocno się zdziwiłam.ja osobiście jestem bardzo zadowolona że trafiłam do tego lekarza mi pomógł.każda wizyta trwała ponad godzine i czułam zainteresowanie z jego strony.daje sie wygadać a sam wyciąga konkrety bardzo trafnie.

To nie jest lekarz tylko osoba ktora zbiera pieniadze i zle leki przypisuje, niby sie zna ale tak naprawde dla niego liczy sie kasa... Psychiatra jest zajefajny :(