lekarz Grzegorz Sulimka

Urolog

Nie polecam pana "doktora" Po czterech miesiącach leczenia brak rezultatu a wystarczyło skierować na podstawowe badania (w moim przypadku wymaz z cewki moczowej). Cztery wizyty po 200zl plus drogie lekarstwa i obietnice,że wszystko wróci do normy....po zmianie lekarza i po podstawowych badaniach po miesiącu już wszystko OK. Dodam jedyniie ,że aktualny lekarz nie mógł pojąć jak można leczyć przez cztery miesiące antybiotykiem ....moja ocena negatywna

Lekarz z ogromną wiedzą! Bardzo wszystkim polecam. A wszystkie negatywne opinie pod tym profilem pisała jedna i ta sama osoba - doktor worek czyli zwykły prostak, który nie może pogodzić się, że stracił posadę ordynatora. Niestety miałam do czynienia z doktorem Workiem i ta wizyta to tragedia. Natomiast za to, bardzo polecam Pana Grzegorza!

Wyjątkowy tępak.Niekompetentny i wyjąkowo nieuprzejmy.Nie polecam.Nie wyznał się na chorobie.Nie wiem kto dał temu Panu dyplom.Na pewno miał pod górę na sudiach

Nie zgadzam się z poprzednią opinią. Pan Dr bardzo kompetentny, poświęcił mi dużo czasu, bardzo uprzejmy, zabieg operacyjny przebiegł bez powikłań. Naprawdę godny polecenia.

KONOWAŁ.Nie powinien leczyć. Posawił złą diagnozę dla taty z tragicznym skutkiem.Niech lepiej zakończy jak-kończ Waść wstydu oszczędz

Lekarz kompetentny i ma profesonalne podejście do pacjenta. Szcegółowo objaśnia chorobę i sposób podejćia do leczenia.

Mam 38 lat. Od kilku lat borykałam się z przewlekłamy stanami zapalnymi pęcherza. Byłam u wielu lekarzy, lecz żadna zdotychczasowych kuracji nie pomogła. Wszystkie terpaie były tymczasowe. Dopiero po wizycie u Pana Doktora Sulimki zauważyłam znaczną poprawę. W zasadzie problem się rozwiązał poprzez zastosowanie właściwej metody leczenia. Pan Doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu, zebrał dokładny wywiad właściwie zdiagnozował, zapisał wprawdzie długotrwałą, ale niezbędną - jak się okazuje- terapię. Jest przy tym miły, bardzo kompetentny i konkretny. Podkreślam, że nie była to wizyta prywatna. Bardzo polecam Pana Doktora, nie tylko mężczyznom, ale także kobietom borykajacym się z podobnymi problemami jak mój.

Jestem pacjentem Pana Doktora od trzech lat. Mam 76 lat i potrzebuję lekarza, który nie tylko będzie mnie leczył ale też wysłucha. Najbardziej jestem zadowolony z tego, że lekarz wszystko mi tłumaczył i poświęcił dużo czasu na wizytę. Zawsze jest chętny do pomocy, uprzejmy i miły. Odkąd leczę się u Doktora mój stan zdrowia się poprawił (chociaż cierpię na schorzenie przewlekłe). Polecam, zwłaszcza mężczyznom w moim wieku.

Bardzo dobry fachowiec, profesjonalista.NIe owija niczego w bawełnę, ale również niepotrzebnie nie straszy. Bardzo rzeczowo tłumaczy co należy w danej sytuacji zrobić i jakie sa tego konsekwencje. Wiem, co mówięć, bo zarówno mój syn jak i teść byli przez niego operowani. Teść miał dwie bardzo skomplikowane operacje i dzięki Panu Doktorowi nadal cieszy się życiem i zdrowiem. Za co jestem bardzo wdzięczna. Uważam, że jest to lekarz z powołania.

Wizytę oceniam bardzo dobrze. Lekarz uważnie mnie wysłuchał, przeprowadził badanie, w tym USG i zlecił dodatkowe badania. Wyjaśnił mi dokladnie wszystkie kwestie i udzielił wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Podczas wizyty był spokojny i urzejmy.Myślę, że jest bardzo dobrym specjalistą i na pewno będę się u Niego leczyć. Polecam wszystkim tego lekarza.