lekarz Grzegorz Sulimka

3,6
3,6
3,7
3,7

Mam 38 lat. Od kilku lat borykałam się z przewlekłamy stanami zapalnymi pęcherza. Byłam u wielu lekarzy, lecz żadna zdotychczasowych kuracji nie pomogła. Wszystkie terpaie były tymczasowe. Dopiero po wizycie u Pana Doktora Sulimki zauważyłam znaczną poprawę. W zasadzie problem się rozwiązał poprzez zastosowanie właściwej metody leczenia. Pan Doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu, zebrał dokładny wywiad właściwie zdiagnozował, zapisał wprawdzie długotrwałą, ale niezbędną - jak się okazuje- terapię. Jest przy tym miły, bardzo kompetentny i konkretny. Podkreślam, że nie była to wizyta prywatna. Bardzo polecam Pana Doktora, nie tylko mężczyznom, ale także kobietom borykajacym się z podobnymi problemami jak mój.

Jestem pacjentem Pana Doktora od trzech lat. Mam 76 lat i potrzebuję lekarza, który nie tylko będzie mnie leczył ale też wysłucha. Najbardziej jestem zadowolony z tego, że lekarz wszystko mi tłumaczył i poświęcił dużo czasu na wizytę. Zawsze jest chętny do pomocy, uprzejmy i miły. Odkąd leczę się u Doktora mój stan zdrowia się poprawił (chociaż cierpię na schorzenie przewlekłe). Polecam, zwłaszcza mężczyznom w moim wieku.

Nie zgadzam się z poprzednią opinią. Pan Dr bardzo kompetentny, poświęcił mi dużo czasu, bardzo uprzejmy, zabieg operacyjny przebiegł bez powikłań. Naprawdę godny polecenia.

Bardzo dobry fachowiec, profesjonalista.NIe owija niczego w bawełnę, ale również niepotrzebnie nie straszy. Bardzo rzeczowo tłumaczy co należy w danej sytuacji zrobić i jakie sa tego konsekwencje. Wiem, co mówięć, bo zarówno mój syn jak i teść byli przez niego operowani. Teść miał dwie bardzo skomplikowane operacje i dzięki Panu Doktorowi nadal cieszy się życiem i zdrowiem. Za co jestem bardzo wdzięczna. Uważam, że jest to lekarz z powołania.

Wizytę oceniam bardzo dobrze. Lekarz uważnie mnie wysłuchał, przeprowadził badanie, w tym USG i zlecił dodatkowe badania. Wyjaśnił mi dokladnie wszystkie kwestie i udzielił wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Podczas wizyty był spokojny i urzejmy.Myślę, że jest bardzo dobrym specjalistą i na pewno będę się u Niego leczyć. Polecam wszystkim tego lekarza.

Lekarz kompetentny i ma profesonalne podejście do pacjenta. Szcegółowo objaśnia chorobę i sposób podejćia do leczenia.

Dla mnie ŻENADA. Skoro przychodzę do lekarza i płacę 80 zł [bez paragonu!], to przynajmniej spodziewał bym się w miarę wnikliwego zgłębienia mojego problemu, choćby chwili zastanowienia. Tymczasem sympatyczny Pan poświęcił mi 5 minut, z czego połowę wklepywał coś w komputer - nawet nie chciało mu się do końca mnie wysłuchać. Przepisane lekarstwa nie pomogły w najmniejszym stopniu - równie dobrze mógł mnie leczyć herbatą... Kolokwialnie mówiąc: totalna zlewka. Za taką wizytę nie należało się nawet 8 zł... Nie polecam nikomu - tak się nie traktuje pacjenta!

Nie polecam nikomu - tak się nie traktuje pacjenta!

KONOWAŁ.Nie powinien leczyć. Posawił złą diagnozę dla taty z tragicznym skutkiem.Niech lepiej zakończy jak-kończ Waść wstydu oszczędz

Wyjątkowy tępak.Niekompetentny i wyjąkowo nieuprzejmy.Nie polecam.Nie wyznał się na chorobie.Nie wiem kto dał temu Panu dyplom.Na pewno miał pod górę na sudiach