dr n. med. Grzegorz Surkont

Ginekolog

Wspaniały lekarz,zapewniający poczucie bezpieczeństwa i pełnego profesjonalizmu, a do tego niezwykle miły i ciepły człowiek. Polecam z całego serca i po tysiackroc :-)

najwyzsze slowa uznania dla PANA DOCENTA- tak- od dawna p. dr Surkont jest docentem, ale w swej skromnosci tego nie podkresla.Lekarz o ogromnej wiedzy, niespotykanych umiejetnosciach.Doskonaly diagnostyk, chirurg, niespotykanie cieply i serdeczny czlowiek. Swietnie wladajacy jezykiem angielskim.Moja operacja przebiegla szybko, sprawnie,bez zadnych powiklan., plamien itp. Opieka przed i pooperacyjna na najwyzszym poziomieSerdecznie polecam. Bogna Strzelczyk

ja uważam pana dr. za bardzo dobrego lekarza, ponieważ prowadził moja pierwsza ciążę zlecał wszystkie potrzebne w tym okresie badania tłumacząc przy tym dokładnie wszystko.po takiej wizycie byłam pewna że wszystko jest ok. jest przy tym bardzo miłym i delikatnym lekarzem i nie komentuje wyglądu pacjętki jak co nie którzy lekarze z którymi miałam do czynienia. zdecydowanie polecam.

Znakomity lekarz, wręcz genialny. Bardzo dobry diagnostyk, cierpliwie wszystko tłumaczy. Mnóstwo czasu poświęca mojej 80-letniej matce, co jest rzadkością wśród lekarzy, niestety...Ma wielkie serce, lekarz z powołaniem (banalnie to brzmi, wiem, ale to prawda). Polecam wszystkim.

Mam z dr. Surkontem kontakt jako pacjentka od kilkunastu lat i od zawsze prezentował on najwyższe kwalifikacje i kulturę oraz pełne zrozumienia podejście do problemu i człowieka. Jest dla mnie lekarzem wzorcowym.

Bardzo miły, spokojnie objaśnia i dokładnie tłumaczy metody leczenia. Po raz pierwszy ginekolog sam wyszedł z inicjatywą zbadania piersi, zleca wszystkie niezbędne badania, omawia ich wyniki. Nie spieszy się, poświęca pacjentce naprawdę dużo czasu. Pomaga podjąć decyzję w sprawie wybrania odpowiedniej metody antykoncepcji. Szczerze POLECAM wizytę u dr Surkonta.

U dr Surkonta byłam na swojej pierwszej wizycie. Faktycznie jest bardzo uprzejmy i budzi zaufanie. Przy badaniu jest bardzo delikatny, wiec wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, iż dr zrobił mi usg i wyniku badania nawet nie raczył wyjaśnić. Dostałam tylko karteczkę z opisem i wszystko. Na kolejnej wizycie (już u innego lekarza) okazało się, że jednak nie wszystko jest ok...

Poświęca dużo czasu na wizytę, tłumaczy metody leczenia,informuje o wyniku badań. Dowiedziałam się dużo praktycznych rzeczy o antykoncepcji. Zdecydowanie polecam

Polecam.Grzeczny,fachowy - na miejscu dodatkowe badanie usg,piersi itd.

Polecam.Grzeczny,fachowy - na miejscu dodatkowe badanie usg,piersi itd.

ginekolog z prawdziwego zdarzenia. Bardzo polecam.

ginekolog z prawdziwego zdarzenia. Bardzo polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Łódź"?

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79