dr n. med. Grzegorz Surkont

Witam. Z całego serca polecam Pana Dr. Surkonta. Od początku zajął się mną profesjonalnie, delikatny, uprzejmy, na każdej wizycie tłumaczy wszystko szybciutko i na temat, Jego dłonie potrafią zdziałać cuda, wykonuje swoją pracę z wielkim zaangażowaniem, sercem, przemiły, delikatny, czarujący. Nazwa "być kobietą" w centrum, w którym przyjmuje Pan Dr. Surkont wraz Panią Dr Wlazlak trafiona w punkt. Taką kobietą się właśnie czuję dzięki tym wspaniałym dloniom Pani Dr Wlazlak i Panu Dr. Surkontowi,które leczą nas. Z całego 💕 dziękuję i serdecznie polecam. Pozdrawiam.

Serdecznie polecam, ogromna wiedza, zaangażowanie, bardzo serdeczny, miły. Widać, że kocha swoją pracę. Oby więcej takich lekarzy było. Dziękuję.

Przejechałam prawie 400 km na operację którą wykonał doktor Grzegorz Surkont,BYŁO WARTO . Dziękuję i polecam.

Bardzo miły opiekuńczy lekarz, bardzo fachowo przeprowadził mnie przez ciężka operację za co jestem mu bardzo wdzięczna. Bardzo delikatny, wszystko tłumaczy językiem zrozumiałym dla pacjentki.

Wspaniały lekarz,zapewniający poczucie bezpieczeństwa i pełnego profesjonalizmu, a do tego niezwykle miły i ciepły człowiek. Polecam z całego serca i po tysiackroc :-)

najwyzsze slowa uznania dla PANA DOCENTA- tak- od dawna p. dr Surkont jest docentem, ale w swej skromnosci tego nie podkresla.Lekarz o ogromnej wiedzy, niespotykanych umiejetnosciach.Doskonaly diagnostyk, chirurg, niespotykanie cieply i serdeczny czlowiek. Swietnie wladajacy jezykiem angielskim.Moja operacja przebiegla szybko, sprawnie,bez zadnych powiklan., plamien itp. Opieka przed i pooperacyjna na najwyzszym poziomieSerdecznie polecam. Bogna Strzelczyk

ja uważam pana dr. za bardzo dobrego lekarza, ponieważ prowadził moja pierwsza ciążę zlecał wszystkie potrzebne w tym okresie badania tłumacząc przy tym dokładnie wszystko.po takiej wizycie byłam pewna że wszystko jest ok. jest przy tym bardzo miłym i delikatnym lekarzem i nie komentuje wyglądu pacjętki jak co nie którzy lekarze z którymi miałam do czynienia. zdecydowanie polecam.

Znakomity lekarz, wręcz genialny. Bardzo dobry diagnostyk, cierpliwie wszystko tłumaczy. Mnóstwo czasu poświęca mojej 80-letniej matce, co jest rzadkością wśród lekarzy, niestety...Ma wielkie serce, lekarz z powołaniem (banalnie to brzmi, wiem, ale to prawda). Polecam wszystkim.

U dr Surkonta byłam na swojej pierwszej wizycie. Faktycznie jest bardzo uprzejmy i budzi zaufanie. Przy badaniu jest bardzo delikatny, wiec wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, iż dr zrobił mi usg i wyniku badania nawet nie raczył wyjaśnić. Dostałam tylko karteczkę z opisem i wszystko. Na kolejnej wizycie (już u innego lekarza) okazało się, że jednak nie wszystko jest ok...

Mam z dr. Surkontem kontakt jako pacjentka od kilkunastu lat i od zawsze prezentował on najwyższe kwalifikacje i kulturę oraz pełne zrozumienia podejście do problemu i człowieka. Jest dla mnie lekarzem wzorcowym.