Lekarze Bochnia

lek. dent. Małgorzata Biernat-Nowak

Sienkiewicza 22
32-700 Bochnia

Miła, uprzejma, z poczuciem humoru, profesjonalne podejście do pacjenta, wspaniałe i bezbolesne leczenie. Wypełnienia przez nią wykonane trzymają się latami. Polecam

lekarz Piotr Wałęga

NZOZ KOR-MED
ulica Niecała 43
32-700 Bochnia

Prof.Walega,jest wspaniałym lekarzem,w 2007 byłam operowana przez Prof.Walege i niezyjacego niestety już Prof.Hermana,Choruje na Leśniewskiego Crohna,to ciężka choroba,ale dzięki takim lekarzom,można żyć, Jest Pan wspaniały,szkoda tylko,że Prof.Hermana już nie ma,wzajemnie się uzupelnialiscie. Pozdrawiam Jadwiga
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Mariusz Majewski

NZOZ MEDIKARTE sp. z o.o.,
ulica Proszowska 1
32-700 Bochnia

Profesjonalny,kompetentny jako lekarz i w mojej ocenie bardzo dobry,wyrozumiały,cierpliwy jako człowiek.Mam do dr Majewskiego pełne zaufanie. To jest "mój lekarz".Serdecznie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Bernadetta

lekarz Ashenafi Seyoum

Radiolog

32-700 Bochnia

Doktor najwyższego uznania i zaufania. Fachowiec w swojej specjalności. Niezwykle precyzyjnie wykonujący opisy materiałów radiologicznych, bardzo dociekliwie wnika w chorobę pacjenta. Jego diagnoza jest trafna w 100%. Ma bardzo delikatne i przyjazne usposobienie do pacjenta co ma olbrzymie znaczenie w psychice chorego. Pozdrawiam Doktora - pacjentka Barbara

lek. dent. Mieczysław Kotulski

Chirurg stomatolog

Sienkiewicza 22
32-700 Bochnia

Pan doktor Mieczysław jest najlepszy, szczerze polecam - bardzo szybko wyrwał zęba- poszło sprawnie i bezboleśnie (kiedy żaden z dentystów w Brzesku nie chciał się podjąć!!).Nie znam lepszego stomatologa.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Jarosław Pajerski

Internista, Lekarz rodzinny

32-700 Bochnia

Dziwie sie,ze nikt jeszcze nie wydal opinii o tym lekarzu.Tak,to lekarz godny polecenia.Super pod kazdym wzgledem.

lekarz Stefan Mazurek

Internista, Kardiolog

CenterMed Kazimierza Wielkiego
Kazimierza Wielkiego 13
32-700 Bochnia

Jest bardzo miłym podejściowym,kompleksowym uprzejmym lekarzem,wytłumaczy dobrze chorobę .Poświęca czas pacjentowi jak mojemu mężowi Janusz Wyka.mam do niego zaufanie..
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Krzysztof Serwacki

Murowianka 4/4
32700 Bochnia

Świetny specjalista i szkoda, że już od 10 lat na emigracji. Wybrał spokojne i dostanie życie i lepszy klimat.

lekarz Monika Wasyńczuk

32-700 Bochnia

Super lekarz w dziedzinie medycyny rodzinnej i reumatologii ! Nie oszczędza na dodatkowych badaniach , potrafi postawić właściwą diagnozę ! Gdy ktoś szuka takiego właśnie lekarza to szczerze polecam P. Dr. Monikę Wasyńczuk !
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jarosław Feluś

32-700 Bochnia

Super lekarz. Bardzo sympatyczny ma czas dla pacjenta wszystko dokładnie wytłumaczy. Każdemu kto ma problemy z kolanami polecam dr. Felusia☺
Opinia dodana przez: Anna Szczerbak

lekarz Jan Klasa

NZOZ KOR-MED
ulica Niecała 43
32-700 Bochnia

Świetny fachowiec,mający na uwadze wyłącznie dobro pacjenta, spokojny, zrównoważony, ciepły, cierpliwy,, pogodny. Posiada cechy charakteru niezbędne w zawodzie, który wykonuje perfekcyjnie.Oddział Ginekologiczno - położniczy, którym kieruje w Powiatowym szpitalu w Bochni godny polecenia.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Michał Rojewski

ulica Solna Góra 36/7
32-700 Bochnia

Witam serdecznie Dr Michał to dla mnie lekarz najlepszy z jakimkolwiek miałem do czynienia ,jednym słowem dusza człowiek moja recenzja powinna uświadomić jak bardzo jest bardzo dobrym lekarzem
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Katarzyna Piotrowicz-Kruszyna

ulica Sądecka 36A
32-700 Bochnia

Pani doktor to lekarz z powołaniem. Fachowa, mądra, empatyczna. Cierpliwie wysłucha, trafnie zdiagnozuje i skutecznie wyleczy. Zawsze można na nią liczyć. Uważam, że jest świetnym lekarzem i dobrym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Robert Ratajczak

Samodzielny Publiczny Miejski Zespół Opieki Zdrowotne
ulica Floris 22
32-700 Bochnia

Profesjonalne podejście do pacjenta. Miły, uprzejmy, rzetelny. Poświęcający pacjentowi dużo czasu, kierujący się zawsze jego dobrem. Polecam

lekarz Ewa Kosturkiewicz-Lysy

Alergolog, Pediatra

ulica Górników 15
32-700 Bochnia

Fantastyczny lekarz i człowiek. ZAWSZE POŚWIĘCA NA WIZYTĘTYLE CZASU ILE POTRZEBA, dla wyjaśnienia rodzicom i dziecku tego, co się dzieje. Do problemów syna podchodzi ZAWSZE KOMPLEKSOWO - a do nas uprzejmie i z humorem! Przez głowę przemknęła mi myśl, że nie powinienem pisać tej recenzji - bo teraz wszyscy będą chcieli chodzić do naszej Pani Doktor :-) P.S. My jesteśmy u Pani doktor ledwie 6 lat, ale nasza trzydziestokilkuletnia sąsiadka, ...

lek. dent. Jarosław Kurek

Gazaris 6
32-700 Bochnia

bardzo dobry lekarz polecam!:) świetne podejście do pacjenta i problemu uczciwe i profesjonalne stawianie diagnozy ceny bardzo przystępne!!!!! POLECAM!!!!!!
Opinia dodana przez: władysława

lekarz Renata Wiśniowska

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Podgórca 17
32-700 Bochnia

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor z ogromna wiedzą. Polecam!
polecam b.dobry specjalista jak coś robi to nie po łebkach

lekarz Małgorzata Kalicka-Dudzik

Wenerolog, Dermatolog

centermed
kazimierza wlk.13
Bochnia

Bardzo miła , uprzejma , inteligentna pani doktor. Odpowiada na wszystkie pytania. Wizyty u pani doktor to przyjemność. Gorąco polecam.
Bardzo fachowa i miła obsługa. Leczony przez panią dr czuje się bezpiecznie. Trafne diagnozy i fenomenalne połączenie medycyny konwencjonalnej z naturalną-tego nie znajdziecie u innego lekarza. Polecam!