lekarz Grzegorz Tomanek

W 40 tyg ciąży trafilam na oddzial patologii. Zglaszalam panu doktorowi bardzo duze obrzeki, ktore z kazdym dniem się nasilaja na co pan doktor powiedzial: prosze urodzić to przejdzie. Niestety po 3 dniach dostalam silnej rzucawki i omal z córką nie umarlysmy. Dodam, ze objawów stanu przedrzucawkowego bylo więcej. Panie doktorze prosze juz nie skrzywdzic tak zadnej pacjentki!

Jeśli szukasz dobrego lekarza, który w pełni oddaje się temu, co robi to dr Tomanek to właściwy wybór. Ja dzięki Niemu mam dwoje wspaniałych dzieci, opiekował się też mną całą ciążę i odebrał poród. Zawsze odbierał telefon i był pomocny, kieedy tego potrzebowałam. To złoty człowiek, wizyta u niego jest całkowicie bezstresowa, bada niezwykle delikatnie. Polecam w 100% i serdecznie pozdrawiam Pana doktora. :) Malwina

Cudowny człowiek ,prowadził moją pierwszą ciążę ,i obecnie kończy prowadzić drugą .Lekarz godny polecenia.

Lekarz jak najbardziej godny zaufania: kompetentny, uprzejmy, cierpliwy, okazuje zainteresowanie, pamięta swoje pacjentki itp. I bardzo uczciwy: zdarzyło mi się, że wizyta trwała parę minut i wtedy policzył za nią połowę stawki. Rzadko się coś takiego spotyka!

Nie polecam, może źle trafiliśmy bo trafiliśmy do Provity. Zero badań, zero zainteresowania od razu inseminacja, zero badań po, nie myślę o wygórowanych badaniach wystarczy krew? Wizyta - całe 7 min łącznie z badaniem. Czytałam, że to dobry lekarz, polecono Nam go ... więc o co chodzi? Zadzialało szefostwo Provity kasa kasa kasa Smutne ....

Nie polecam, może źle trafiliśmy bo trafiliśmy do Provity.
Wizyta - całe 7 min łącznie z badaniem.
Czytałam, że to dobry lekarz, polecono Nam go ... więc o co chodzi?
Zadzialało szefostwo Provity kasa kasa kasa
Smutne ....

Zarówno dobry specjalista jak i miły i ciepły człowiek.Dzięki niemu mamy trzech wspaniałych synów!!!

Njacudowniejszy człowiek, lekarz, z jakim się zetknęłam . Jest moim Aniołem, którego spotkałam w najtrudniejszym momencie życia. Leczył naszą niepłodność, doprowadził do ciąży, prowadził ciążę bliźniaczą, a na końcu uratował nasze dzieciaczki. Kiedyś postawię mu pomnik, za to co dla mnie zrobił. Tylko dzięki niemu mam dziś to co najważniejsze w życiu--- Dzieci.

Wspaniały lekarz uratował moje códowne dzieciaki przeprowadzając odpowiednio wczesnie cesarskie ciecie do końca życia bede wdzięczna i gorąco polecam wszystkim panią.

Gorąco polecam!!!! prowadził moje dwie ciaze. Jeszcze przed poczęciem aż do samego rozwiązania i nadal jestem jego pacjentką. Super Fantastyczny Człowiek !

Super Fantastyczny Człowiek !