Dr.Grzegorz Waksmundzki wspanialy specjalista dwukrotnie wykonywal gastroskopie jestem bardzo zadowolona goraco polecam jego oraz cala przychodnie na ul.Barbary 21 Pragne rowniez Panu dr.Anazestjologowi ktory rowniez jest wspanialym specjalista serdecznie dziekuje i goraco polecam.

Od roku lecze sie u tego lekarza, jest bardzo dobry oraz kompetentny. Oprocz dobrego podejscia do pacjenta posiada takze poczucie humoru, co jest rzadka cecha wsrod lekarzy. Z czystym sercem polecam :)

Bardzo dobry lekarz, idealne podejście do pacjenta, podaje dokładne i rzetelne informacje. Z całego serca polecam.

Leczę się u dr już kilka lat i uważam że jest to bardzo dobry lekarz.No a przy tym bardzo miły i sympatyczny. Najlepszy gastrolog z jakim miałam do czynienia.

dr.Waksmundzki jest cenionym lekarzem któremu warto zaufać leczę się u niego trzy lata z pozytywnym skutkiem żałuję że nie znałam go wcześniej być może uratowałby moją mamę gorąco polecam .Edyta

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Katowice"?

Prywatny gabinet lekarski
40-338 Tychy
Mydlice
Dąbrowa Górnicza
41-310 Dąbrowa Górnicza
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec