Grzegorz Wocial

Ginekolog

3,9
3,6

Brak słów dotyczące podejścia do pacjentki. Mało przyjemny, podważa opinię innych lekarzy. Nie podjął się wykonania wskazanej laparoskopii bo miał inną wizję leczenia w "ciemno".

Wspaniały ginekolog, wybitny specjalista. Profesjonalne podejście do pacjentek. Duża wiedza i doświadczenie. Bardzo inteligentny, bystry, przewidujący, szybko reagujący i zawsze w porę. Pełen profesjonalizm i poświęcenie. Cudowny człowiek, godny zaufania, cierpliwy, rzeczowy, konkretny, mądry i miły. Uratował moje życie dwa razy oraz życie mojego dziecka.

Swietny lekarz, prowadzil moja ciaze, zna sie doskonale na tym co robi. Jest mily sympatyczny uprzejmy i z poczuciem humoru :) zawsze potrfil mi pomoc odpowiednio doradzic. Polecam kazdej kobiecie.

Świetny ginekolog , nie znam Mińska, nie zam lokalnych lekarzy ponieważ przeprowadziłam się do Mińska z Warszawy i oto kolejna miła niespodzianka : trafiłam na wspaniałego ginekologa, co więcej związanego zawodowo z Kliniką na Karowej, jestem w pełni usatysfakcjonowana poradą i szczerze polecam. Profesjonalizm , wiedza i doświadczenie Ella

Ella

Zgłosiłam się do niego z plamieniem w początkach ciąży. Nie położył mnie do szpitala, dał co prawda zastrzyki, ale nie dał skierowania na nie - nikt nie chciał mi ich zrobić. Powinnam była leżeć a ja jeździłam po Mińsku i szukałam kogoś kto zrobi mi zastrzyk. do tego dostałam tabletki, które jak się okazało podane w początkach ciąży wywołują poronienie. PORONIŁAM! Kiedy na następnej wizycie powiedziałam mu, że taki jest zapis na ulotce powiedział " niech pani nie czyta ulotek". Czy to jest dobry lekarz?

Polecam tego lekarza. Jest komunikatywny, pomocny, poświęca pacjentce tyle czasu, ile potrzeba. Nie będę się rozpisywała- po prostu ok.

Bardzo dobry ginekolog, prowadził moje 2 ciąże i dużo mu zawdzięczam, bardzo pomógł mi przy porodach , rodzilam w klinice na Karowej i był obecny przy obu porodach. Jest kompetentnych i bardzo doświadczonym lekarzem. W drugiej ciąży miałam poważne komplikacje i bardzo mi pomógł . W czasie wizyty jest miły i trafnie stawia diagnozę , bardzo dobrze robi tez badania USG w swoim gabinecie. Polecam bardzo

Bardzo dobry lekarz, pierwszy raz spotkałam się z tak fantastycznym lekarzem, umiejącym porozmawiać z pacjentką. Kompetentny z poczuciem humoru , zawsze ma czas na wytłumaczenie istoty choroby . W przeciwieństwie do wizyt u innych ginekologów u których leczyłam się wcześniej na wizycie nigdy nie jestem skrępowana i zdenerwowana . Polecam

Według mojej opinii bardzo dobry lekarz. Pełen profesjonalizm, a poza tym sympatyczny i świetnie nawiązuje kontakt z pacjentką. Przeprowadzał u mnie operację usunięcia mięśniaków i zrobił to znakomicie. Cały czas wspierał mnie i tłumaczył przebieg leczenia.Po operacji, w czasie pobytu w oddziale zawsze miał czas dla mnie i innych pacjentek. Zdecydowanie polecam tego lekarza

Byłam w sytuacji wymagającej natychmiastowej konsultacji z lekarzem i zadzwoniłam do p. doktora, chciałam umówić się na prywatną wizytę tego samego dnia (przyjmował w godzinach wieczornych). Powiedziałam, że to poważna sprawa, że mam duży problem, na co p. doktor odparł, że jest piątek i on nie zamierza pracować do 21. Czy tak powinien zachować się lekarz?