dr n. med. Grzegorz Wożniak

2,6
2,4
2,7
2,3

Byłam ostatnio na wizycie u lekarza - nie polecam, omijajcie tego lekarza . Nie słucha, nie odpowiada na zadane pytania. Najgorszy lekarz u jakiego byłam - a przecież onkologia to bardzo poważny temat. Jedna gwiazdka to za duzo.

Najgorszy lekarz onkolog, zero empatii, zero zrozumienia, zero zainteresowania pacjentem. Jedna gwiazdka to i tak za dużo. On by musiał dostać zero gwiazdek. Tacy ludzie jak on nie powinni być pracownikami onkologii gdzie jest potrzebne zrozumienie i wyrozumiałość do pacjenta.

Omijać z daleka. Mój tata był na wizycie i został potraktowany jak bydło tekstem "po co Pan tu przyjechał?" Szukamy pomocy gdzie się da bo ma guza mózgu i prawdopodobnie przez to ma problemy ze wzrokiem przez co nie może pracować (zawodowy kierowca). Liczyliśmy na pomoc w Gliwicach ze względu na renomę tej kliniki ale jeśli pracują tam tacy "specjaliści" to lepiej pomoże i doradzi chyba pediatra w przychodni.

Poznałem dra jako pierwszego ,który się zajął moim przypadkiem chor. nowotworowej ,był i jest nadal moim lekarzem prowadzącym od 5 lat .Zawsze bez problemu ,mile ,grzecznie i uprzejmie . W tym przypadku czego wymaga ankieta napisałem że poleciłbym znajomemu ,ale to paradoks -nie chcę aby moi znajomi przeszli chorobę nowotworową.

od 5 lat .Zawsze bez problemu ,mile ,grzecznie i uprzejmie .
W tym przypadku czego wymaga ankieta napisałem że poleciłbym
znajomemu ,ale to paradoks -nie chcę aby moi znajomi przeszli
chorobę nowotworową.

Pan dr bardzo szybko obsługuje pacjenta. Nie warto chodzić na popołudniową zmianę, bo juz mysli o pracy w swoim prywatnym gabinecie. Odbiera telefony w czasie wizyty i nie bardzo zainteresowany jest tym, co mówi pacjent. Trudno mi go ocenić, czy polecić.

Zjawiając się w Centrum Onkologii w Gliwicach po oczekiwaną pomoc z bardzo chorą matką (pierwsza wizyta u onkologa)przydzielono nas do dr-a. Wizyta trwała niecałe 5 min. Owszem pyta ale już nie słucha co pacjent ma do powiedzenia na temat swoich dolegliwości jak również jego najbliżsi.Zaraz po "badaniu" jeśli tak można nazwać czynności które były przeprowadzone w trakcie tej "specjalistycznej" wizyty dyktuje zalecenia pielęgniarce i w tym samym czasie czyta historię choroby - wywiad pacjenta, który jest następny w kolejce. Myślę, że w prywatnym gabinecie Pana dr-a moja chora matka potraktowana byłaby w bardziej fachowy sposób. Oby jak najmniej takich lekarzy spotykać w naszej drodze.

Lekarz bardzo miły, przychylny dla pacjenta. Dość konkretny, wszystko wytłumaczy. Polecam