Radioterapeuta

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Wspaniały człowiek o ogromnej wiedzy, doświadczeniu. Nigdy nie byłam tak dobrze potraktowana i wysłuchana przez żadnego lekarza a tym bardziej że to była wizyta na NFZ. Otrzymałam skierowania na bardzo drogie badania żeby wykluczyć przeżuty. Dał nam nadzieje której wcześniej nie otrzymałam. Nie wiem jak będzie z moją mamą ale to wspaniały lekarz. Cieszę się że pojechałam do niego na wizytę z Warszawy. Nie przekreślił mojej mamy. Dziękuję Panie Doktorze !!!!

Opinia dodana przez: Izabella

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Niezwykle rzadko sporyka się tak rzetelnie wykonującego swą pracę lekarza. Pani doktor jest nie tylko miła , ale poważnie trktuje każdego pacjenta. W cią gu 7 tygodni radioterapii zawsze, gdy była na oddziale, odwiedzała mnie , rozmawiała , radziła i pomagała w uśmierzaniu bólu. Miałem okazję porównać jej opikę nad pacjentm z opieką innych lekarzy. Dziękowałem Bogu , że to właśnie ona się mną opiekuje.

dr n. med. Andrzej Wojcieszek

Radioterapeuta, Ginekolog położnik

Goethego 12 lok. 1
41-800 Zabrze

Uważam, że doskonały doktor. Po raz pierwszy miałam okazję spotkać doktora Andrzeja Wojcieszka oraz jego brata doktora Krzysztofa Wojcieszka 30 lat temu na oddziale ginekologii w Klinice w Zabrzu.,gdzie byłam kilkakrotnie hospitalizowana na chroniczne obustronne zapalenie przydatków.Wtedy byłam pacjentką ordynatora adiunkta Z. Wojdały, Nie przypuszczałam ,że po latach znajdę się w Instytucie Onkologii z diagnozą raka trzonu macicy i ku mojemu miłemu zdziwieniu trafię właśnie do doktora Andrzeja Wojcieszka . Pomimo diagnozy która mnie bardzo załamała psychicznie i w pewnym momencie świat mi się zawalił to właśnie doktor postawił mnie na nogi i podbudował psychicznie . Polecił i dał mi skierowanie na operację do Kliniki w Katowicach Ligocie na Oddział Perinatologii i Ginekologii ordynatora profesora J.Sikory . Byłam operowana przez z-ce ordynatora doktor Ewę Grzesiak-Kubicę (dla pani doktor również mam wielkie uznanie ). Jestem już miesiąc po operacji i otrzymałam wynik z histopatologii i kolejne skierowanie na dalsze leczenie do IO. Po raz kolejny trafiłam do doktora. I nikt inny tylko właśnie doktor wytłumaczył mi, że mój przypadek to szansa na wyleczenie i zlecił mi zabiegi brachyterapii .Wyszłam pełna wiary w powodzenie leczenia.Od czerwca jestem pacjentką doktora Andrzeja Wojcieszka w Instytucie Onkologii .
Naprawdę jestem pełna uznania dla doktora - właściwy człowiek na właściwym miejscu. Ufam mu tak bardzo, że nie chciałabym trafić do kogoś innego. Uważam ,że wielka umiejętność trafiania do psychiki pacjenta, poczucie humoru a przede wszystkim doskonała wiedza medyczna na temat chorób ginekologicznych i onkologicznych sprawia, że doktor Wojcieszek wzbudza ogromne zaufanie i sympatię pacjentów. Wiem dobrze że to nie jest tylko moja opinia.
Z mojej strony należą się doktorowi ogromne podziękowania za okazaną mi pomoc medyczną oraz wsparcie psychiczne i wielki szacunek. Mam nadzieję, że dzięki doktorowi pokonam raka .
Na pewno polecę doktora Andrzeja Wojcieszka innym pacjentkom :)

Opinia dodana przez: Joanna Kasia bzowskajoanna

Lux Med Sp. z.o.o.
ulica Postępu 21C

06.01.2017
Okres świąteczno-noworoczny skłania do zadumy i przewartościowań. Procesy te skłoniły mnie do ponownego wyrażenia najserdeczniejszych podziękowań Pani doktor Krystynie Maszkowskiej-Kopij za niezwykłą troskę, z jaką prowadzi mnie od niemal trzech lat, jako niezwykle utalentowany i kompetentny lekarz, a zarazem wspaniały, pełen empatii człowiek. Dziękuję, Pani Doktor, za trafne i szybkie diagnozy, wdrożone terapie, a także za tak potrzebne pacjentom psychologiczne wsparcie.
Jeśli kogoś dotknie nieszczęście choroby nowotworowej, to życzę ...

06.01.2017
Jeśli kogoś dotknie nieszczęście choroby nowotworowej, to życzę mu aby miał możliwość i szczęście, zostać otoczony opieką tak dobrego lekarza jak Pani doktor Krystyna Maszkowska-Kopij.

Opinia dodana przez: Mirosław Wojtkowski

dr n. med. Maria Pamucka

Wizyty domowe, Radioterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SurgiMED
Waryńskiego 30
45-047 Opole

Bardzo dobry i oddany lekarz.Dr Maria walczyla z glejakiem mojego męża i dzięki temu przedłużyła Mu życie o 13 lat co w tym wypadku to sukces.

Oddziały
Fryderyka Szopena 2
35-055 Rzeszów

super lekarz-super gość mówię to na podstawie własnej autopsji oraz po licznych rozmowach z pacjentami którzy mieli do czynienia z doktorem Piotrem Królem

Opinia dodana przez: jan

Królewiecka 146 pok.1014
82-300 Elbląg

Cudowny człowiek, niesamowite podejście do pacjenta!!!!!
Chciałabym trafiać zawsze na takich lekarzy!

Cudowny człowiek, niesamowite podejście do pacjenta!!!!!
Chciałabym trafiać zawsze na takich lekarzy!

Opinia dodana przez: Małgorzata

Dolnośląskie Centrum Onkologii

Wrocław

Bardzo dobry lekarz, potrafi słuchać i pomóc, godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz, potrafi słuchać i pomóc, godny polecenia.

ulica Walczyka 39

wspaniały profesjonalista, empatyczna i przemiła.
Zawsze cierpliwie wysłuchująca pacjenta i tłumacząca istote choroby.

wspaniały profesjonalista, empatyczna i przemiła.
Zawsze cierpliwie wysłuchująca pacjenta i tłumacząca istote choroby.

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Profesjonalizm, podejście do pacjenta, trafność w przewidywaniu przebiegu i skutków radioterapii. Bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Hanka