Radioterapeuta

Bytom Radioterapeuta dr n. med. Krystyna Trela-Janus

dr n. med. Krystyna Trela-Janus

Onkolog, Radioterapeuta

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Dla mnie Pani Doktor jest Aniołem, którego miałam szczęście spotkać na swojej onkologicznej "drodze". To tylko dzięki Jej zaangażowaniu i
bezinteresowności uniknęłam ciężkiej chemioterapii. Jestem niezmiernie wdzięczna.
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Grzegorz Miller

szpital im. st. Leszczyńskiego

Katowice

Świetny lekarz ,kompetentny i super gość.Wytłumaczy a na pogaduchy to w inne mejsce jeśli komuś brak,wielu pacjentów dr świetnie ogrnia sytucje ..Polecam

lekarz Adam Lizak

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Lekarz z powołania. Wyjaśnij wszystkie wątpliwości i odpowiedział na nurtujące nas pytania.

Cierpliwy i kulturalny
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Jerzy Wydmański

al. Zwycięstwa 25 lok. 3
41-200 Sosnowiec

WITAM, DO DR TRAFIŁAM Z MOIM TEŚCIEM KTÓRY CHORUJE NA DROBNOKOMÓRKOWEGO RAKA PŁUC Z PRZERZUTAMI NA KOŚCI I OPŁCUCNEJ, TATA JEST W STANIE BARDZO CIĘŻKIM, JEST PO RADIOTERAPI I 1 SERII CHEMIATERAPII. TRAFILIŚMY DO PANA DR Z NADZIEJĄ ŻE PRZEPISZE TACIE SILNIEJSZE SRODKI PRZECIWBOLOWE I PODPOWIE NAM JAK POMÓC MU W DOLEGLIWOŚCIACH KTÓRE ZACZEŁY MU DOSKWIERAC TZN PROBLEMY Z WYPRÓZNIANIEM, BRAK APETYTU ITP. NIE OCZEKIWALISMY CUDU PO WIZYCIE (KOSZT WIZYTY ...
Opinia dodana przez: BASIA

dr hab. n. med. Andrzej Wygoda

Onkolog, Radioterapeuta

I Klinika Radioterapii i Chemioterapii, Centrum Onkologii-Instytut, Oddział w Gliwicach
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Nigdy w życiu nie spotkałem lekarza z taką empatią, kulturą osobistą, ogromną wiedzą medyczną i zaangażowaniem w przeprowadzenie pacjenta przez kolejne procesy leczenia raka.Ogromny szacunek dla lekarza który powinien być wzorem dla innych.
Opinia dodana przez: Robert

prof. dr hab. n. med. Kazimierz Karolewski

Ginekolog onkolog, Radioterapeuta

al. Wolności 6
Wadowice

Pan Profesor to osoba o wyjątkowym podejściu do pacjentki, bardzo wyrozumiały,kompetentny cierpliwy i w razie nagłych sytuacji służący pomocą.
Wyjątkowy lekarz i człowiek.Żyję piąty rok dzieki trafnej diagnozie Pana Profesora i szybkiemu zabiegowi.Jestem pod stałą kontrolą i polecam wszystkim kobietom tego wspaniałego z dużym doświadczeniem i wiedzą lekarza.Nie ma już wielu z takim podejściem do pacjentek lekarzy, bez względu na to czy jest to wizyta w klinice czy w gabinecie ...
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Andrzej Lebioda

Onkolog, Internista

Centrum Onkologii Bydgoszcz
Małachowskiego 17
89-603 Bydgoszcz

Dr Andrzej Lebioda jest doskonałym fachowcem, profesjonalistą, wzbudza ogromne zaufanie i wiarę w skuteczność leczenia.
Lekarze onkolodzy w Trójmieście nie podjęli się u mnie leczenia nowotworu prostaty, z uwagi na wysokie ryzyko powikłań (obciążenie dodatkowymi chorobami).
Przez pół roku bezskutecznie poszukiwałem specjalisty, który przeprowadziłby zabieg mający na celu usunięcie nowotworu, aż trafiłem na Dr Andrzeja Lebiodę.
Dr Andrzej Lebioda zakwalifikował mnie do zabiegów brachyterapii, które z sukcesem przeprowadził osobiście.
Opinia dodana przez: Andrzej Sz. Gdańsk

dr n. med. Jadwiga Kubrak

Chirurg onkolog, Ginekolog onkolog

Szczecin

Od 3 lat pomaga mi walczyć z chorobą kompetentna, fachowiec w swojej dziedzinie, miła, sympatyczna posiada rzadką cechę wielką empatii dla pacjentów, wspaniały człowiek i lekarz.Polecam
Opinia dodana przez: Roman

dr hab. n. med. Rafał Dziadziuszko

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Wspaniały człowiek o ogromnej wiedzy, doświadczeniu. Nigdy nie byłam tak dobrze potraktowana i wysłuchana przez żadnego lekarza a tym bardziej że to była wizyta na NFZ. Otrzymałam skierowania na bardzo drogie badania żeby wykluczyć przeżuty. Dał nam nadzieje której wcześniej nie otrzymałam. Nie wiem jak będzie z moją mamą ale to wspaniały lekarz. Cieszę się że pojechałam do niego na wizytę z Warszawy. Nie przekreślił mojej mamy. Dziękuję Panie Doktorze ...
Opinia dodana przez: Izabella

dr n. med. Robert Sibilski

Zielona Góra

Bardzo dobry specjalista, kompetentny,''fachowiec'' w swojej dziedzinie. Do pacjenta podchodzi z szacunkiem poświęcając odpowiednio dużo czau. Chorobę i sposób leczenia tłumaczy trochę zbyt ,,naukowo",(dla osób nie mających nic wspólnego z medycyną informacje okażą się niezrozumiałe).
Poza tym jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, uprzejmy, z poczuciem humoru. Swoją postawą wzbuda zaufanie.
Ze wszech miar polecam Pana Doktora.
Pacjentka Maria
Opinia dodana przez: airam50