lekarz Joanna Jońska-Gmyrek

Radioterapeuta

3,7

Osobiście P.Doktor zawdzięczam b.dużo. Okazała mi wiele cierpliwości , fachowo pdeszła do leczenia wszystko tłumacząc kilka razy, ponieważ w tym miejscu traci się rozum.Wszystkie zalecenia i wskazówki drukowane by nie zapomnieć.Bezproblemowo opisywała na smsy .Dużo empatii.Przeszłam brachyterapię, naświetlanie no i chemię wszystko w Wieliszewie.Osobiście jestem zadowolona z leczenia nieraz nawet myślałam,że to przesada dostawać tyle zleceń na różne badania i że Pani Doktor jest bardziej przewrażliwiona niż ja sama.Dziękuję Beata C.

Osobiście P.Doktor zawdzięczam b.dużo.
Beata C.

Tragiczna lekarka. Kompletnie nie zalezy jej na pacjencie. Jesli na nia trafiliscie lepiej zmienic lekarza bo mozna zycie stracic. Przedluza lekarza az jest za pozno na leczenie. Porazka. Az dziw mnie bierze ze tacy ludzie sa lekarzami!!!

wspaniały profesjonalista, empatyczna i przemiła. Zawsze cierpliwie wysłuchująca pacjenta i tłumacząca istote choroby.

wspaniały profesjonalista, empatyczna i przemiła.
Zawsze cierpliwie wysłuchująca pacjenta i tłumacząca istote choroby.