lekarz Adam Lizak

Onkolog, Radioterapeuta

Lekarz z powołania. Wyjaśnij wszystkie wątpliwości i odpowiedział na nurtujące nas pytania. Cierpliwy i kulturalny

Cierpliwy i kulturalny

Super lekarz, wspaniały człowiek. Ma cudowne podejście do pacjenta. Moja mama, którą leczy czuje się bezpiecznie i jeździ na radioterapię bez lęku. Oby więcej takich lekarzy. Polecam

Bardzo dobry lekarz, bardzo miły, troskliwy. Prawdziwy Fachowiec w swojej dziedzinie .Człowiek czuje że jest w Dobrych Rękach. Bardzo polecam. Dziękuję Panie Doktorze...

Ta skala do oceny dr Lizaka jest za mała. Panie doktorze 10 w Pana przypadku to i tak za mało. Geniusz i normalny człowiek.

Ta skala do oceny dr Lizaka jest za mała.
Panie doktorze 10 w Pana przypadku to i tak za mało.
Geniusz i normalny człowiek.

Wspaniały lekarz jako onkolog, spełnia również rolę psychologa dla pacjentów, stwierdzam to nie tyko ja, kiedyś byłam świadkiem jak pewna Pani /staruszka/ przychodziła na naświetlania i czekała na Niego żeby ją tylko ręką pogłaskał po twarzy i już czuła się o wiele lepiej. Dużo trzeba by pisać o lekarzu Adamie Lizaku.Poleciłam Go wielu osobom /moim znajomym/ którzy są z Niego bardzo zadowoleni.Z mojej strony brakuje mi słów uznania dla pana A.Lizaka. Polecam Go wszystkim potrzebującym pomocy w onkologii.

Dr.Lizak,swietny lekarz,kompetentny , oddany temu co robi ,a przy tym mily,uprzejmy i konkretny.Bardzo polecam dr.Lizaka czlowiek chory w ,,Jego rekach,,czuje sie bezpiecznie.Dziekuje panie doktorze,nawet pan nie wie ile dobrego pan robi dla innych,b.wdziecznych pacjentow,

Cudowny człowiek , zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami dotyczączymi tego wspaniałego lekarza. Nie ma w tym żadnej przesady, chciałabym aby inni brali przykład i patrzyli na jego ciężką pracę i zachowanie godne naśladowania. Doktorze proszę tylko tak dalej, życzę wszystkiego co najlepsze i nie zmieniaj się.....

jest fachowcem w swojej dziedzinie polecam kazdemu pozatym normalny kulturalny czlowiek

Wspaniały człowiek! Dba o każdego człowieka, bardzo dobra pamięć i troska ale czasami za mało czasu ma dla chorego, a to dlatego,że jest ich niestety za dużo!!!Jestem obecnie po radioterapi i jest OK.

Oceniłabym doktora Lizaka na POWYŻEJ OCZEKIWAŃ. Jest to lekarz z ludzkim i serdecznym podejściem do pacjenta. Szkoda,że jest tak mało lekarzy z takim podejściem.Polecam!!!

Oceniłabym doktora Lizaka na POWYŻEJ OCZEKIWAŃ.
Jest to lekarz z ludzkim i serdecznym podejściem do pacjenta.
Szkoda,że jest tak mało lekarzy z takim podejściem.Polecam!!!