lekarz Adam Lizak

Onkolog, Radioterapeuta

Lekarz z powołania. Wyjaśnij wszystkie wątpliwości i odpowiedział na nurtujące nas pytania. Cierpliwy i kulturalny

Cierpliwy i kulturalny

Super lekarz, wspaniały człowiek. Ma cudowne podejście do pacjenta. Moja mama, którą leczy czuje się bezpiecznie i jeździ na radioterapię bez lęku. Oby więcej takich lekarzy. Polecam

Ta skala do oceny dr Lizaka jest za mała. Panie doktorze 10 w Pana przypadku to i tak za mało. Geniusz i normalny człowiek.

Ta skala do oceny dr Lizaka jest za mała.
Panie doktorze 10 w Pana przypadku to i tak za mało.
Geniusz i normalny człowiek.

Bardzo dobry lekarz, bardzo miły, troskliwy. Prawdziwy Fachowiec w swojej dziedzinie .Człowiek czuje że jest w Dobrych Rękach. Bardzo polecam. Dziękuję Panie Doktorze...

jest fachowcem w swojej dziedzinie polecam kazdemu pozatym normalny kulturalny czlowiek

Dr.Lizak,swietny lekarz,kompetentny , oddany temu co robi ,a przy tym mily,uprzejmy i konkretny.Bardzo polecam dr.Lizaka czlowiek chory w ,,Jego rekach,,czuje sie bezpiecznie.Dziekuje panie doktorze,nawet pan nie wie ile dobrego pan robi dla innych,b.wdziecznych pacjentow,

Pan doktor jest fenomenalny, polecam wszystkim.

Pan doktor jest fenomenalny, polecam wszystkim.

Wspaniały człowiek! Dba o każdego człowieka, bardzo dobra pamięć i troska ale czasami za mało czasu ma dla chorego, a to dlatego,że jest ich niestety za dużo!!!Jestem obecnie po radioterapi i jest OK.

Cudowny człowiek , zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami dotyczączymi tego wspaniałego lekarza. Nie ma w tym żadnej przesady, chciałabym aby inni brali przykład i patrzyli na jego ciężką pracę i zachowanie godne naśladowania. Doktorze proszę tylko tak dalej, życzę wszystkiego co najlepsze i nie zmieniaj się.....

Oby wszyscy lekarze posiadali taki zasób wiadomości i mieli takie podejście do pacjenta,to żylo by nam się znacznie lepiej. Tak trzymać PANIE DOKTORZE.