lekarz Adam Lizak

Onkolog, Radioterapeuta

jestem bardzo zadowolona i polecam tego lekarza znajomym

jestem bardzo zadowolona i polecam tego lekarza znajomym

Wspaniały lekarz i człowiek nie wiedziałam że jeszcze są tacy lekarze w gabinetach publicznych .

Wspaniały lekarz,bardzo dobry diagnosta,planuje całość leczenia dla chorego,uprzejmy,życzliwy,zawsze uśmiechnięty co sprawia,że chory w gabinecie czuje się rozluźniony.Dzięki temu lekarzowi żyję.Dziękuję Panie doktorze.Gorąco polecam tego lekarza!!!

Leczył moją Mamę i teściową. Dopóki Go nie spotkałem myslałem, że tacy lekarze są tylko w filmach. Spokojny, sympatyczny, uśmiechem rozluźnia pacjenta z tak ciężkimi zazwyczaj problemami. Nie zbywa pytań a leczenie planuje jako całość a nie tylko by zbyć czy załatwić jeden dzisiejszy problem. Tylko szkoda że pali papierosy- tego jako onkolog nie powinien tym bardziej robić.

wspaniały lekarz,wyleczył moją siostrę z poważnej,choroby.4 grupa cytologii,polecam-bardzo dobry,miły człowiek.

Ten człowiek odmienił moje życie i jestem mu za to wdzięczny. POLECAM SERDECZNIE POLECAM GO JAKO CZŁOWIEKA I LEKARZA.

To jeden z nielicznych lekarzy który podchodzi do pacjenta jak do człowieka. Jest kompetentny w tym co robi zawsze znajdzie czas dla chorych.

wspaniały lekarz,takiego jeszcze nie spotkałam,

wspaniały lekarz,takiego jeszcze nie spotkałam,

Pierwszy raz spotkałam lekarza, który naprawdę spełnia wszystkie wymienione kompetencje. Wspaniały człowiek.