Lekarze Onkolog Częstochowa

lekarz Piotr Januszewski

Centrum Medyczne "OLMEDICAL" - Szpital
Krynicka 1/3
42-221 Częstochowa

Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Wiedza i doświadczenie w połączeniu z empatią, wyrozumiałością, spokojem. Dziękuję Panie Doktorze!

lekarz Adam Lizak

Onkolog, Radioterapeuta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Fenomenalny lekarz i wspaniały człowiek. Super fachowiec. Uprzejmy, sympatyczny, traktuje pacjenta z empatią i wyrozumiałością. Wyczerpująco informuje pacjenta o chorobie i sposobie leczenia. Panie doktorze serdecznie dziękuję za blisko 10-letnią opiekę.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Maciej Wideł

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszewska 25a
42-202 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki

lek. med. Andrzej Chmielarz

SULIGA
Meliorantów 3 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Serdecznie dziękuję Panie doktorze za przeprowadzenie skomplikowanej operacji i mojej mamy. Dokonał Pan niemożliwego i za to będziemy Panu dozgonnie wdzięczne. Natalia i Grażyna Witczak

dr n. med. Marek Stempień

al. Wolności 22
Częstochowa

Jestem zawiedziona dzisiejszym zachowaniem Pana doktora. O ile kilkanaście lat temu nie mogłam powiedzieć nawet jednego złego słowa na Jego temat, bo wtedy miałam okazję Go poznać ( usuwał znamiona mojej córce), tak dziś poznałam Go zupełnie z innej strony. Oczywiście w gabinecie prywatnym dalej uprzejmy, życzliwy natomiast poza nim tj. w szpitalu okazuje się, że Pan doktor ma zupełnie inne oblicze. To, że ktoś jest lekarzem nie oznacza, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Mariusz Syguła

Onkolog, Radioterapeuta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Pan Doktor zajmuję sie moim Tatą od 16 lat. Wczoraj mieliśmy konsylium lekarskie z Doktorem podczas ktorego Pan Doktor odpowiedzial na wszystkie pytania i przdanalizowal dokladnie stan Taty. Zawsze wychodze z zalozenia, ze konuec jesyka za przewodnika i mimo, iż Doktorowi zajęliśmy duzo czasu, byl uprzejmy, empatyczny i rozumiejący.
Opinia dodana przez: Barbara

dr Izabela Prudło

Częstochowa

bardzo fajna kobitka ,tłoczno jest do niej polecam

lekarz Przemysław Jasnowski

Al.Wolności22 ul.Pużaka 5
Częstochowa

Polecam z całego serca doktora. Jego kompetencja, podejście do pacjenta oraz fachowość jest na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Grzegorz Celban

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Pierwszy raz spotkaliśmy Doktora na konsultacji na chemioterapii. Wystraszeni przed operacją, nie wiedzieliśmy o co pytać, gdzie iść itd. Doktor najpierw opowiedział krok po kroku co nas czeka, później odpowiedział na pytania, te zadane i te o, których nie pomyśleliśmy (to był pierwszy nowotwór w mojej najbliższej rodzinie), był cierpliwy. Cały czas mieliśmy kontakt telefoniczny, wszystko odbyło się tak, jak zapewnił nas Doktor. Przed operacją poważna rozmowa, bardzo taktowna i ...
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Krzysztof Strójwąs

Onkolog, Ginekolog

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Orłowskiego w Częstochowie
ul. PCK 1
42-200 Częstochowa

Zaznaczę, że byłam na NFZ, choć nie powinno mieć to znaczenia, przekonałam się, że jednak ma. Lekarz od początku wizyty bardzo nieprzyjemny, zero empatii, usg piersi trwało 1 min a cała wizyta 3! To nie było moje pierwsze usg i doskonale wiem jak powinno wyglądać. Niestety bardzo się zawiodłam, jestem zmuszona powtórzyć badanie u innego lekarza. Nie polecam, szkoda czasu.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Małgorzata Klimza

Onkolog dziecięcy, Pediatra

ul. Legnicka 85A
42-200 Częstochowa

P.doktor spotkałam podczas pobytu mojej córki w szpitalu na Parkitce, chciałam uzyskać informacje na temat zdrowia, jakie badania będzie miała oraz kiedy wyjdzie. Pani kierownik oddziału była bardzo niegrzeczna, opryskliwa, nie pozwoliła mi dojść do głosu, po prostu nakrzyczała na mnie- może miała bardzo ciężki dzień, ale to i tak nie tłumaczy zachowania kierownika oddziału, tym bardziej pediatrycznego. Sugerowała, że jaką to ja jestem matką skoro z taką pierdołą wylądowałam ...
Opinia dodana przez: edyta

lekarz Michał Wodzisławski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Zespół Opieki Paliatywnej "Palium" w Częstochowie
Krakowska 45 a
42-202 Częstochowa

Porażka chirurgiczna. Obecnie z częstochowskiego hospicjum i poradni chirurgicznej w Kłomnicach Młodo emerytowany specjalista z wielkim napisem na klacie dr n med To chyba jakieś nieporozumienie ?

dr Joanna Zberecka pawlak

ul. Bialska 158/14
42-221 Częstochowa

lekarz Dorota Wojtachnio

Onkolog

NZOZ Przychodnia Lekarska lek.med. Agata,Paweł Dydoń s.c.
ul. Warszawska 347