lekarz Grzegorz Celban

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Bardzo dobry lekarz. Polecam, i bardzo dobrze leczy. Oprócz tego jest bardzo miły, tak samo jak recepcja

Niestety nie mogę wystawić opinii pozytywnej ponieważ pan doktor zachował się karygodnie. Rodzice byli u niego na konsultacji i jednak troszkę delikatności lekarskiej wypadałoby mieć. Pan Celban na pytanie mamy, czy może wie, gdzie za granicą dałoby się tatę leczyć ( sam rozłożył ręce i powiedział, że nie ma szans ) powiedział przy chorym człowieku " a wie pani na co zmarł Einstein? i pieniędzy miał w brud". Einstein zmarł 65 lat temu pragnę panu doktorowi zaznaczyć i medycyna chyba posunęła się troszkę do przodu. Tata stracił nadzieję przez te słowa i się załamał. Może ma pan wiedze i jest Pan lekarzem ale to co Pan wypowiada przy pacjencie jest karygodne. Chory człowiek pozbawiony jakiejkolwiek nadziei, załamał się i choroba zapewne postąpi szybciej, bo nie trzeba być Einsteinem, żeby wiedzieć jak psychika jest ważna w tym momencie. Niech Pan się wstydzi i zastanowi co mówi do pacjentów.

Byłam bardzo wylękniona moją diagnozą choroby .Po wizycie i rozmowie z lekarzem ,oraz jego spokojne wytłumaczenie co do mojej choroby poczułam się pewniej i bezpiecznie.Jest lekarzem godnym do polecenia. Miły sympatyczny .a to dużo daje choremu gdy czuje się że lekarz jest bardzo dobrym specjalistą

Pierwszy raz spotkaliśmy Doktora na konsultacji na chemioterapii. Wystraszeni przed operacją, nie wiedzieliśmy o co pytać, gdzie iść itd. Doktor najpierw opowiedział krok po kroku co nas czeka, później odpowiedział na pytania, te zadane i te o, których nie pomyśleliśmy (to był pierwszy nowotwór w mojej najbliższej rodzinie), był cierpliwy. Cały czas mieliśmy kontakt telefoniczny, wszystko odbyło się tak, jak zapewnił nas Doktor. Przed operacją poważna rozmowa, bardzo taktowna i pomimo strachu, chory w pełni zaufał Doktorowi, ja też. Ta rozmowa sprawiła, że poczułam siłę i mogłam wspierać chorego. Lekarz nie lekceważył rodziny, znalazł dla mnie czas między kolejnymi operacjami, a naprawdę ma ich dużo. Po operacji stale doglądał pacjenta. Zawsze dokładnie badał, nie wystarczała mu odpowiedź, że jest ok. Przy tym zagadywał rozmową, o rzeczach ważnych dla chorego, np. motocyklach, ich markach, pojemnościach itp. Nie raz spędzał więcej czasu przy pacjencie , który był po zabiegu, a On miał wtedy dyżur na oddziale. Szczerze polecam dr. Celbana. To naprawdę wspaniały lekarz, który sprawi, że mając świadomość tej strasznej choroby, jaką jest rak, znajdziemy siłę i będziemy z nim walczyć. Cieszę się, że na naszej drodze do zdrowia stanął właśnie dr Celban, dziękuję