Chirurg Onkolog Częstochowa

lekarz Grzegorz Celban

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Byłam bardzo wylękniona moją diagnozą choroby .Po wizycie i rozmowie z lekarzem ,oraz jego spokojne wytłumaczenie co do mojej choroby poczułam się pewniej i bezpiecznie.Jest lekarzem godnym do polecenia. Miły sympatyczny .a to dużo daje choremu gdy czuje się że lekarz jest bardzo dobrym specjalistą

lekarz Maciej Wideł

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszewska 25a
42-202 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.

Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki

al. Wolności 22
Częstochowa

Wspaniały lekarz godny polecenia fachowiec taki lekarz to skarb ogólnie cały oddział jest wspaniały opieka super

Al.Wolności22 ul.Pużaka 5

doktor Jasnowski to doskonały chirurg i przemiły człowiek
i kto tylko go zna podziela moją opinię.godny polecenia!!!!

doktor Jasnowski to doskonały chirurg i przemiły człowiek
i kto tylko go zna podziela moją opinię.godny polecenia!!!!

Opinia dodana przez: lidia

SULIGA
Meliorantów 3 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Dzisiaj miałem wykonany zabieg usunięcia paznokcia u stopy przez dr Chmielarza.Zrobił to

perfekcyjnie.Dr Chmielarz to doświadczony, bardzo kompetentny chirurg,godny polecenia,bo co bardzo ważne; jest wrażliwym człowiekiem.Bardzo bałem się tego zabiegu, a doktor umiejętnie wyciszył mój olbrzymi lęk i co najważniejsze, wykonał zabieg całkowicie bezboleśnie.Mogę z czysty sumieniem polecić każdemu dr A.Chmielarza jako doświadczonego,kompetentnego i co ważne wrażliwego chirurga.

Opinia dodana przez: Janusz

bardzo fajna kobitka ,tłoczno jest do niej polecam

bardzo fajna kobitka ,tłoczno jest do niej polecam

lekarz Michał Wodzisławski

Zespół Opieki Paliatywnej "Palium" w Częstochowie
Krakowska 45 a
42-202 Częstochowa

Porażka chirurgiczna. Obecnie z częstochowskiego hospicjum i poradni chirurgicznej w Kłomnicach Młodo emerytowany specjalista z wielkim napisem na klacie dr n med To chyba jakieś nieporozumienie ?

internista