lekarz Przemysław Jasnowski

Chirurg onkolog

Doktor Przemysław Jasnowski to wspaniały i ciepły człowiek, oferujący nie tylko swoje zawodowe kompetencje, perfekcyjność w tym, co robi i trafną diagnozę, ale również to, co w tych chwilach, jest nam - kobietom - niezmiernie potrzebne - zrozumienie, serdeczność, otwartość na wszystkie problemy związane z tą okrutną chorobą. Rozmowa z Nim zawsze niesie ze sobą spokój, wiarę, nadzieję , że to "nie wyrok", że jeszcze nie wszystko stracone, że z pewnością będzie dobrze. Przy Doktorze Jasnowskim zapomina się , że życie jest kruche, delikatne, że nie trwa wiecznie, On daje ...

On daje poczucie - nieśmiertelności. To lekarz czyniący cuda nie tylko w piersiach kobiet, bowiem wszystkie operacje wykonuje w sposób przemyślany, rozważny, zawsze najlepszy dla pacjentki, ale również w ich psychice.

Pełna wdzięczności i uznania
pacjentka - Renata Stępień

doktor Jasnowski to doskonały chirurg i przemiły człowiek i kto tylko go zna podziela moją opinię.godny polecenia!!!!

doktor Jasnowski to doskonały chirurg i przemiły człowiek
i kto tylko go zna podziela moją opinię.godny polecenia!!!!

Świetny człowiek i wspaniały specjalista.Potrafi nawiązać kontakt z wystraszonym pacjentem,dodać mu otuchy i przekazać nawet złe wiadomości w taki sposób,że się nie umiera ze strachu,ale zaczyna walczyć z chorobą.Uważam ,że dr.Jasnowski jest człowiekiem,który to co robi,to robi z pasją,zaangażowaniem,pełną odpowiedzialnością,jest życzliwy.Polecam z pełną odpowiedzialnością,szkoda czasu na szukanie innego lekarza,bo Ten jest w 100% godny polecenia.

Nie zgadzam się z opinią pacjentki.Od pierwszej wizyty byłam traktowana bardzo dobrze,nie miałam pojęcia co mam robić ,lekarz pomógł mi pod każdym względem uporać się z chorobą oraz operacjami które przeszłam.Do tej pory podczas każdej wizyty jeśli mam jakieś wątpliwości lekarz wszystko mi wyjaśnia,jest miły i uprzejmy.

Pan P. Jasnowski jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem, operował mnie trzykrotnie, więc miałam okazję dobrze Go poznać. Jeśli chodzi o operacje piersi jest w tym doskonały,jedną z moich piersi poprawiał po znanym chirurgu z Gryfic, drugą też operował. P.P.J. jest bardzo zaangażowany w to co robi, okazuje dużo zainteresowania każdej pacjentce, jest dowcipny i wesoły.Jutro mam ostatnią wizytę kontrolną i trochę mi szkoda, że więcj Go nie zobaczę, bo chciałoby się częściej spotykac TAKICH ludzi na swojej drodze. Polecam P.P.J.

Kompetentny, miły i dowcipny. To rzadka mieszanka. Czasem chciałobysię aby lekarz miał choćby jedną z tych cech, a tu wszystko naraz. Przy tym normalny i dobry człowiek. Gratuluję mu tego wszystkiego i życzę vide - chciałbym aby miał wielu naśladowców.Widząc poprzednie wpisy, widzę że znowu wyszła laurka - no ale taki los dobrego lekarza.

Wspaniały lekarz, doskonały specjalista, a przede wszystkim dobry wrażliwy człowiek. Zadzwoniłam do niego jako bardzo przejęta matka z problemem, który dotyczył mojego dziecka. Przyjął nas zaraz następnego dnia, w przychodni przyszpitalnej, pomimo iż w tym dniu nie przyjmował pacjentów. Zrobił badania, zdiagnozował, uspokoił. I to wszystko za DZIĘKUJĘ. Byłam też na wizycie prywatnej - rzeczowo, konkretnie. Specjalista najwyższej klasy. 100% zaufania.

Dr Jasnowski to świetny specjalista a poza tym przemiły i przesympatyczny człowiek, nie zwraca uwagi na terminy, przyjmuje pacjentki zawsze wtedy, kiedy jest taka konieczność. Polecam każdemu tego lekarza!

Jestem po operacji. Operował mnie doktor Jasnowski.Jest to lekarz godny polecenia.A nie żaden łapówkarz.Na wizyty chodziłam prywatnie bo taki był mój wybór a operacja była przeprowadzona w szpitalu bez żadnych dodatkowych kosztów.Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i poleciłabym doktora każdej osobie która potrzebuje wsparcia i fachowej opieki.

dobry specjalista, uprzejmy , wspaniały człowiek

dobry specjalista, uprzejmy , wspaniały człowiek