lekarz Adam Lizak

Onkolog, Radioterapeuta

Pan doktor jest fenomenalny, polecam wszystkim.

Pan doktor jest fenomenalny, polecam wszystkim.

Wspaniały człowiek! Dba o każdego człowieka, bardzo dobra pamięć i troska ale czasami za mało czasu ma dla chorego, a to dlatego,że jest ich niestety za dużo!!!Jestem obecnie po radioterapi i jest OK.

Cudowny człowiek , zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami dotyczączymi tego wspaniałego lekarza. Nie ma w tym żadnej przesady, chciałabym aby inni brali przykład i patrzyli na jego ciężką pracę i zachowanie godne naśladowania. Doktorze proszę tylko tak dalej, życzę wszystkiego co najlepsze i nie zmieniaj się.....

Oby wszyscy lekarze posiadali taki zasób wiadomości i mieli takie podejście do pacjenta,to żylo by nam się znacznie lepiej. Tak trzymać PANIE DOKTORZE.

Oceniłabym doktora Lizaka na POWYŻEJ OCZEKIWAŃ. Jest to lekarz z ludzkim i serdecznym podejściem do pacjenta. Szkoda,że jest tak mało lekarzy z takim podejściem.Polecam!!!

Oceniłabym doktora Lizaka na POWYŻEJ OCZEKIWAŃ.
Jest to lekarz z ludzkim i serdecznym podejściem do pacjenta.
Szkoda,że jest tak mało lekarzy z takim podejściem.Polecam!!!

,,DOKTOR JUDYM''.WSPANIAŁY CZŁOWIEK,ŚWIETNY SPECJALISTA.ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU.GORĄCO POLECAM ,WSZYSTKIM CHORYM,POTRZEBUJĄCYM FACHOWEJ OPIEKI.

Więcej tak oddanych sprawie leczenia chorych nam potrzeba w kraju

Więcej tak oddanych sprawie leczenia chorych nam potrzeba w kraju

Wspaniały lekarz i człowiek, kompetentny, zaangażowany w swoją pracę. Nie traktuje swoich pacjentów przedmiotowo. Takiego lekarza poleciłabym każdemu. A.Z.

A.Z.

Wspaniały lekarz jako onkolog, spełnia również rolę psychologa dla pacjentów, stwierdzam to nie tyko ja, kiedyś byłam świadkiem jak pewna Pani /staruszka/ przychodziła na naświetlania i czekała na Niego żeby ją tylko ręką pogłaskał po twarzy i już czuła się o wiele lepiej. Dużo trzeba by pisać o lekarzu Adamie Lizaku.Poleciłam Go wielu osobom /moim znajomym/ którzy są z Niego bardzo zadowoleni.Z mojej strony brakuje mi słów uznania dla pana A.Lizaka. Polecam Go wszystkim potrzebującym pomocy w onkologii.

Bardzo kompetentny budzący zaufanie lekarz a przy tym przesympatyczny, ciepły człowiek.