dr n. med. Grzegorz Zaborski

Chirurg ogólny

Trafiłam do dr Grzegorza Zaborskiego przypadkowo i jakiż to był szczęśliwy przypadek. Konsultacje, operacja, wizyta kontrolna i za każdym razem byłam coraz bardziej zachwycona. Doktor jest świetnym fachowcem-dokładny, konkretny , z poczuciem humoru -co jest bardzo ważne gdy człowiek jest zestresowany lub przerażony czekającą go operacją. Bardzo dziękuję Panie Doktorze za to wszystko i za to ,iż znowu uwierzyłam ,że pacjent może poczuć się jak ktoś ważny a nie tylko jak intruz. Anna Sz.

jak ktoś ważny a nie tylko jak intruz. Anna Sz.

Pan Doktor nie zastosował znieczulenia przed zabiegiem usunięcia znamienia barwnikowego z pleców. Zrobił pierwsze nacięcie bez znieczulenia, dopiero po moim żądaniu, żeby jednak go wprowadził, uczynił to. Utrzymywał, że znieczulenie założył na samym początku, a jeśli tak było to nie sprawdził dotykiem czy okolica jest znieczulona. Nie otrzymałam od Pana Doktora żadnych szczegółów co do zabiegu, leczenia, a zalecenia były przekazane w bardzo lakonicznej formie.

Wspaniały lekarz jestem pod kontrolą juź 22 lata diagnoza operacja szybko kompleksowo i jest ok. Polecam

Polecam dr Zaborskiego. 23.01.15 miałem zabieg tzn usuwanie żylaków.Zabieg przeprowadzony fachowo bez żadnych komplikacji.Dr zawsze miły,fachowo podchodzi do swojej pracy.Polecam

Polecam dr Zaborskiego. Świetny fachowiec. Bardzo miły i sympatyczny. Jeden z najlepszych chirurgów w Krakowie !! POLECAM :)

Pan dr Grzegorz Zaborski jest bardzo dobrym chirurgiem,spokojny, cierpliwy,uprzejmy i sympatyczny. Zabiegi wykonuje bardzo precyzyjnie i fachowo. Polecam Pana doktora korzystałam z jego usług i jestem bardzo zadowolona. Anna GD z Ruczaju

Pan dr Grzegorz Zaborski jest bardzo dobrym chirurgiem,spokojny,
Anna GD z Ruczaju

Pan doktor Zaborski jest godny polecenia, prawdziwy fachowiec. Zabiegi wykonuje z dużą precyzją i starannością. Poza tym bardzo miły człowiek. Personel jest również w porządku. Panie sympatyczne.W przychodni panuje ład i porządek.

uważam, że Pan dr jest super lekarzem kompetentnym i do tego bardzo cierpliwym i uprzejmym człowiekiem co niestety rzadko idzie w parze. Co do warunków jakie ma Pan dr w poradni chirurgicznej i co za tym idzie może zaoferować pacjentowi mam bardzo duże zastrzeżenia brud i ignorancja pozostałych pracowników./opisuję oczywiście przychodnie przy ul.Szwedzkiej/

Uważam, że doktor nauk medycznych - pan Grzegorz Zaborski jest doskonałym chirurgiem. Zabiegi wykonuje w sposób precyzyjny, fachowy z równoczesnym zachowaniem dbałości o dobry efekt kosmetyczny. Pan doktor posiada imponującą wiedzę medyczną, jest rzetelny oraz niezwykle serdeczny i życzliwy wobec pacjentów. Jest wzorem lekarza!

Pan dr Grzegorz Zaborski, bardzo dobry chirurg, zabiegi robi starannie i estetycznie, dla pacjenta jest bardzo, bardzo sympatyczny, polecam, ja korzystałam z usług Pana doktora i jeśli będzie taka potrzeba wybiorę tego lekarza.