lekarz Grzegorz Zaliński

Chirurg ogólny

2,6

Lekarz z powołania !!! Podejście do pacjenta znakomite. Dzięki temu lekarzowi zmieniłam zdanie na temat SOR-u w Oświęcimiu.

Lekarz na prawdę godny polecenia! Bardzo konkretny i profesjonalny, a do tego niezwykle uprzejmy. Poświęca pacjentowi czas i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania.

Z własnego doświadczenia uważam iż lekarz jest niekompetentny, nie godny zaufania oraz polecenia, pacjent zostaje pozostawiony z niewyjaśnionymi wynikami, brak zainteresowania pacjentem. Serdecznie nie polecam

Zgadzam sie z opinia panią poniżej lekarz może miły ale nie zna się na onkologii chirurgicznej może lepiej jakby nogi leczył mnie również zakaził bakterią piersi nie polecam

Nie polecam lekarza jest niekompetentny i w dodatku zaraził mnie bakteriami po zabiegu usunięci guza