Grzegorz Zięba

Laryngolog

Zdecydowanie polecam tego lekarza, bardzo kompetentny. Poświęcił nam sporo czasu podczas leczenia, i ostatecznie wyleczył już kilkakrotnie. Na wizytę nie trzeba czekać. Zawsze uprzejmy i życzliwy dla pacjentów. POLECAM

Nieuprzejmy #, zarozumiały ## Jakość jego usług bardzo spadła # Stosuje ciągle te same leki # Nic nie unowocześnia #

Nieuprzejmy #, zarozumiały ## Jakość jego usług bardzo spadła #
Stosuje ciągle te same leki # Nic nie unowocześnia #

Polecam dzwonisz przyjmuje na drugi dzien bez problemow kolejek i proszenia. Przystepne ceny wizyt jeszcze raz POLECAM

Skuteczność leczenia przede wszystkim. Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Polecam zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Jestem totalnie zszokowana! Gbur, nawet się nie wysilił żeby oderwać wzrok od komputera żeby odpowiedzieć dzień dobry! Zerknął do nosa stwierdził stan zapalny nabazgrał coś na recepcie i tylko powiedział psikać nos i płukać zatoki prze miesiąc. Zupełni nie powiedział dlaczego i co tak naprawdę mi dolega jak szybko to ma przejść nic. Wyszłam z gabinetu zupełnie zszokowana i teraz nawet nie jestem w stanie ocenić jego kompetencji. Co do uprzejmości wiem natomiast, że zupełnie mu jej brak! A czy przepisane leki będą skuteczne to już się okaże... Generalnie NIE ...

Zerknął do nosa stwierdził stan zapalny nabazgrał coś na recepcie i tylko powiedział psikać nos i płukać zatoki prze miesiąc. Zupełni nie powiedział dlaczego i co tak naprawdę mi dolega jak szybko to ma przejść nic. Wyszłam z gabinetu zupełnie zszokowana i teraz nawet nie jestem w stanie ocenić jego kompetencji. Co do uprzejmości wiem natomiast, że zupełnie mu jej brak! A czy przepisane leki będą skuteczne to już się okaże... Generalnie NIE POLECAM!!!