lekarz Habib Alkhalayla

Pan doktor uratował mi życie. Był jednym z pierwszych lekarzy, który nie zlekceważył moich objawów i za moją prośbą szukał przyczyn do późnej nocy. Natychmiastowa operacja po wyniku tomografii skończyła się po północy i uratowała mi życie. Dziękuję! Polecam Pana Doktora, choć Szpitala Bródnowskiego polecić nie mogę.

Polecam sie w opikę temu lekarzowi,równierz w szpitalu na bródnie.Szybkie terminy w tym szpitalu są i przyjmuja wszystkie kobiety na oddział do operacji,czy zabiegów.

Dzięki temu lekarzowi mam teraz syna. Uratował mu życie bo naprawdę było zagrożone. Dr Habib jest świetnym lekarzem i naprawdę można go polecać. Pracuje w Warszawie w szpitalu bródnowskim.